Optické patchcordy 50/125 (OM2) SC-SC

SC-SC

Cena

Štítky

Filtr skladu

Sklad:

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Nedávno zobrazené

    Optické patchcordy 50/125 (OM2) SC-SC

    SC-SC

    Aktivní filtry

     
    Zrušit filtry
     
    4 produkty
    1 stránka
     
     
    Kód: 509913

    Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 3m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    188 Kč 

    s DPH

    155 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     0 ks

    Externí sklad:

     36 ks

    Kód: 509911

    Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 1m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    145 Kč 

    s DPH

    120 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     5 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509914

    Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 5m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    59 Kč 

    s DPH

    49 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     7 ks

    Externí sklad:

     0 ks

    Kód: 509912

    Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 2m MM

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

    157 Kč 

    s DPH

    130 Kč 

    bez DPH

    Hlavní sklad:

     4 ks

    Externí sklad:

     0 ks

     

    Kontaktujte nás!

    491 041 044