GPON

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

25 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500002829

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

176.0 Kč 

bez DPH

213.0 Kč 

s DPH

Kód: A500001985

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konektore

1 557.0 Kč 

bez DPH

1 884.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002692

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC

1 717.0 Kč 

bez DPH

2 077.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002379

Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení. Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách -

966.0 Kč 

bez DPH

1 168.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002824

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

194.0 Kč 

bez DPH

234.7 Kč 

s DPH

Kód: A500002825

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

167.0 Kč 

bez DPH

202.1 Kč 

s DPH

Kód: A500002826

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

845.0 Kč 

bez DPH

1 022.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002827

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

437.0 Kč 

bez DPH

528.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002828

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

235.0 Kč 

bez DPH

284.3 Kč 

s DPH

Kód: A500002830

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

135.0 Kč 

bez DPH

163.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002806

TP-LINK TX-6610 je terminál nové generace gigabitové pasivní optické sítě (GPON), jež je ideální pro řešení Fiber to the Home (optické vlákno do domu). Je to neuvěřitelně výkonné zařízení, které poskytuje uživatelům vysokorychlostní přístup k internetu pr

714.0 Kč 

bez DPH

863.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002809

Archer XR500v je domácí velmi bohatě vybavený GPON router. Router má jako WAN port optický SC/UPC konektor umožňující GPON technologii, dále čtyři Gigabitové LAN porty, USB port pro sdílení dat / vytvoření FTP, rychlou WiFi s modulačními rychlostmi 866Mbp

1 375.0 Kč 

bez DPH

1 663.8 Kč 

s DPH

Kód: A500002821

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

814.0 Kč 

bez DPH

984.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002822

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

435.0 Kč 

bez DPH

526.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002823

PLC optické splittery jsou klíčovým stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě typu P2MP (Point to Multi-Point). Nabízené splittery mají nízký útlum a vysoký útlum odrazu. Kompaktní rozměry těchto spliterů umožňují snadnou instalaci do rozvaděčů a optickýc

253.0 Kč 

bez DPH

306.1 Kč 

s DPH

Kód: A500001987

Záložní napájecí modul (měnič) má výkon 100W a je určený pro jednotky Ubiquiti UFiber OLT a Ubiquiti EdgeRouter Infinity. V případě selhání primárního zdroje, OLT/Router zjistí chybu a napájení automaticky přepne na druhý zdroj. Vstupní napětí modulu je 3

1 799.0 Kč 

bez DPH

2 176.8 Kč 

s DPH

Kód: A500001988

Záložní napájecí modul (zdroj) má výkon 100W a je určený pro jednotky Ubiquiti UFiber OLT a Ubiquiti EdgeRouter Infinity. V případě selhání primárního zdroje, OLT/Router zjistí chybu a napájení automaticky přepne na druhý zdroj. Vstupní napětí modulu je 2

1 396.0 Kč 

bez DPH

1 689.2 Kč 

s DPH

Kód: A500001918

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1

1 476.0 Kč 

bez DPH

1 786.0 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262