SFP

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

3 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500001985

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC konektore

1 616.0 Kč 

bez DPH

1 955.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002692

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-C+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5Gbps upload, 1,25Gbps download ve směru ke klientům. GPON SFP modul je zakončen SC

1 783.0 Kč 

bez DPH

2 157.4 Kč 

s DPH

Kód: A500002884

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km. Zákla

1 858.0 Kč 

bez DPH

2 248.2 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262