SFP modul, 1.25Gbps, WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 3km, LC simplex, DOM, Cisco kompatibilní

SFP modul, 1.25Gbps, WDM(BiDi), SM, Tx1310/Rx1550nm, 3km, LC simplex, DOM, Cisco kompatibilní
 
Výrobce
ABCzech
Kód
A500000333
Part No.
HL-1000-BX-U-L3
Dostupnost

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
238.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
288.0 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "Cisco compatibile".
     

    Pozor: Cena za modul, neprodávají se v páru !!! Pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit HL-1000-BX-D-L3, viz související produkty.


    Technické parametry
     

    Fyzické charakteristiky
    Provozní teplota [°C]:   0 až 70
    Napájení:                            3,3V
     

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (1) LC simplex
     

    Obecné
    Kompatibilita:   Cisco
    RoHS:                     Ano
     

    Optika
    Formát:   SFP
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1310 / 1550
    Dosah [km]:   3
    Typ přenosu:   WDM
     

    Software
    DOM - monitoring:   Ano


    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    21.1.2019 30.5.2019
    323.0 266.0

    Facebook Diskuse

     

    Související produkty

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je komp

    281.0 Kč 

    bez DPH

    340.0 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262