Převodník TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)

Převodník TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)
 
Cena bez DPH
447.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
540.9 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
TP-Link
Kód
5274029
Part No.
MC220L
Záruka
60 měsíců

    Popis produktu

    MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, je určen pro použití s multirežimovým/jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC/LC. Využívá vlnovou délku 850 nm pro odesílání i příjem dat s multirežimovým optickým kabelem a vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání i příjem dat s jednorežimovým optickým kabelem.

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Modul MC220L umožňuje přenos dat pomocí multirežimového optického kabelu na vzdálenost až 0,55 km a pomocí jednorežimového optického kabelu až na 10 km.

    Obsah balení:
    - Mediakonvertor
    - Napájecí adaptér


    Technické parametry:

    Fyzické charakteristiky
    Provozní teplota [°C]:   0 až 40
    Hloubka [mm]:   95
    Šířka [mm]:   73
    Výška [mm]:   27

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (1) SFP
    Rychlosti LAN:   (1) 1000Mbps
    Rychlosti SFP/SFP+:   (1) 1000Mbps

    Napájení
    Max. spotřeba energie [W]:   3,9
    Typ napájení:   DC konektor
    Napájení přes konektor/svorkovnici:   9V / 0,6A

    Optika
    Přenosová rychlost:   1 Gbps

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    19.1.2020 2.2.2020 12.2.2020 24.3.2020
    396.0 392.0 395.0 447.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi

    4 833.0 Kč 

    bez DPH

    5 847.9 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262