Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)
 
Výrobce
TP-Link
Kód
5274039
Part No.
MC111CS
Dostupnost

Hlavní sklad:

1 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

1 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
621.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
751.4 Kč
Záruka
60 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Média konvertor MC111CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití s jednorežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC111CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 550 nm pro odesílání dat a 1 310 nm pro příjem dat. To znamená, že další koncové zařízení musí využívat vlnovou délku 1 310 nm pro odesílání dat a 1 550 nm pro příjem dat, aby mohlo spolupracovat s modulem MC111CS. Média konvertor TP-LINK MC112CS je příkladem jednotky, která spolupracuje s modulem MC111CS.

    Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19', automatická detekce MDI/MDI-X.


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Provozní teplota [°C]:   0 až 40
    Hloubka [mm]:   95
    Šířka [mm]:   73
    Výška [mm]:   27

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (1) SC
    Rychlosti LAN:   (1) 10/100Mbps

    Napájení
    Max. spotřeba energie [W]:   2,4
    Typ napájení:   DC konektor
    Napájení přes konektor/svorkovnici:   9V / 0,6A

    Optika
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   100 Mbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1550 / 1310
    Dosah [km]:   20

    Stránky výrobce:

    http://cz.tp-link.com

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    1.1.2019 4.5.2019
    803.0 621.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na

    621.0 Kč 

    bez DPH

    751.4 Kč 

    s DPH

    14slotové rackové šasi TL-MC1400 je speciálně určeno pro usazení 14 média konvertorů TP-LINK při zajištění centrálního napájení, úspory místa a napájecích kabelů. Nepřetržitý provoz je pro komunikaci přes optické vedení velmi důležitý, proto je šasi

    5 134.0 Kč 

    bez DPH

    6 212.1 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262