Pigtail optický LEXI-Net SC/APC SM 9/125 30m 3mm LSZH G657B3

Pigtail optický LEXI-Net SC/APC SM 9/125 30m 3mm LSZH G657B3

Novinka

Cena bez DPH
295.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
357.0 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
LEXI-Net
Kód
A500003583
Part No.
PIG09/125SC/APC-30M-B3
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    Optický pigtail je optické vlákno na jedné straně zakončené pevně připojeným konektorem. Slouží k ukončování optických kabelů svařováním. Při svařování se speciální svářečkou volná strana pigtailu pevné připevní k přivedenému kabelu.

    Technické parametry:

    Délka: 30m
    Konektor:  SC/APC
    Typ vlákna: Single Mode
    Průměr jádra [µm]: 9/125  3mm
    Typ broušení: APC
    Vlákno: G657B3
    Speciální Pigtail pro vertikální rozvod.

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Facebook Diskuse

     

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262