Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 1m MM

Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 1m MM
 
145 Kč
120 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 0 ks

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:Více

Výrobce:ABCzech
Kód

509947

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

3
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Optická spojka LC-LC, PC, Multimode, Duplex 509967 Optická spojka LC-LC, PC, Multimode, Duplex
ABCzech
 
34 Kč
28 Kč bez DPH
Optická spojka SC-SC, PC, Multimode, Duplex 509965 Optická spojka SC-SC, PC, Multimode, Duplex
ABCzech
 
36 Kč
29 Kč bez DPH
Optická spojka SC-SC, PC, Multimode, Simplex 509963 Optická spojka SC-SC, PC, Multimode, Simplex
ABCzech
 
18 Kč
15 Kč bez DPH

Popis a parametry

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

Technické parametry:

Délka: 1m
Konektory:  LC - SC
Patchcord: Duplexní
Typ vlákna: Multi Mode
Průměr jádra [µm]: 62,5/125
Typ broušení:  UPC

Parametry

Optika

Počet vláken: 2
Průměr jádra [µm]: 62,5/125 (OM1)
Typ vlákna: Multi Mode
Typ broušení: UPC

Rozhraní a konektory

Optické konektory: LC - SC

Fyzické charakteristiky

Délka [m]: 1
Barva: Oranžová

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044