Patch kabel optický duplex LC-LC 50/125 2m MM

Patch kabel optický duplex LC-LC 50/125 2m MM

Akce

Cena bez DPH
60.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
72.6 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
ABCzech
Kód
509916
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy.

    Technické parametry:

    Délka:2m
    Konektory:  LC - LC
    Patchcord: Duplexní
    Typ vlákna: Multi Mode
    Průměr jádra [µm]: 50/125
    Typ broušení:  UPC

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    11.6.2020 27.8.2020 6.10.2020
    130.0 70.0 60.0

    Facebook Diskuse

     

    Související produkty

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna. Spojka optických konetorů LC/LC - PC, multimode, duplex; Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC. Zpětný útlum: <=0.2dB; 500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu; Teplota:

    55.0 Kč 

    bez DPH

    66.6 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Změna provozní doby v pátek 14.5.2021

      Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně otevírací doby v pátek 14.5.2021. Z technických důvodů bude provozní doba omezena na 8:30 - 13:00! Omezení se týká jak osobních odběrů, tak expedice zboží.

      Kontaktujte nás!

      491 041 044