Mikrotik S-31DLC20D, Optický transceiver, SM, 20km, 1.25G

Mikrotik S-31DLC20D, Optický transceiver, SM, 20km, 1.25G
 
Výrobce
Mikrotik
Kód
5291724
Part No.
S-31DLC20D
Dostupnost

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
440.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
532.4 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (2) LC

    Optika
    Formát:   SFP
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1310
    Dosah [km]:   20
    Typ přenosu:   2-vláknový

    Software
    DDMI - diagnostika:   Ano

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    28.6.2019 4.7.2019 9.7.2019 10.7.2019 12.7.2019 13.7.2019 16.7.2019 17.7.2019 20.7.2019 24.7.2019 25.7.2019 26.7.2019 27.7.2019 30.7.2019 31.7.2019 2.8.2019 3.8.2019 6.8.2019 7.8.2019 9.8.2019 15.8.2019 16.8.2019 21.8.2019 22.8.2019 23.8.2019
    423.0 426.0 430.0 431.0 429.0 430.0 429.0 431.0 430.0 432.0 433.0 435.0 433.0 436.0 435.0 441.0 439.0 436.0 435.0 436.0 437.0 439.0 440.0 439.0 440.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262