MikroTik RouterBOARD RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL, Duální outdoor 2,4/5GHz jednotka LHG XL 52 ac

MikroTik RouterBOARD RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL, Duální outdoor 2,4/5GHz jednotka LHG XL 52 ac

Novinka

Výrobce
Mikrotik
Kód
A500003034
Part No.
RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL
Dostupnost

Hlavní sklad:

22.10.2019

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

22.10.2019

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
3 592.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
4 346.3 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Potřebujete spolehlivé a silné spojení na dlouhou vzdálenost, které nikdy nespadne? Nový model LHG XL 52 ac poskytne právě to díky své schopnosti dvojpásmového připojení. Kanál 5 GHz můžete snadno nastavit jako hlavní spojení s modulační rychlostí 866 Mbps a kanál 2,4 GHz použít jako automatickou zálohu s modulační rychlostí až 300 Mb/s.

    Vysoká výbava:
    Výkonná anténa 27 dBi 5 GHz / 18 dBi 2,4 GHz zajistí spojení až na vzdálenost 40 km. Konstrukce mřížky zajišťuje ochranu před větrem, vydrží teploty od -40°C do +70°C. V bezdrátové jednotce jsou zabudovány prvky antény, díky čemuž nevznikají žádné ztráty. Toto zařízení zvládne nejvyšší zátěž díky působivému čtyřjádrovému procesoru a 256 MB paměti RAM. Co se výbavy týče, zařízení má port Gigabitový Ethernet, SFP port a lze jej napájet jak přes pasivní, tak aktivní PoE (802.3af/at).

    Obsah balení:
    - Zařízení
    - PoE napájecí adaptér 24V/1.2A
    - Gigabitový PoE injektor
    - Držák (LHG mount)


    Technické parametry

    Bezdrátové vlastnosti
    Bezdrátové frekvence:   5 GHz
    WiFi standardy:   802.11ac, 802.11n, 802.11a
    Přenosová rychlost WiFi - 2.4GHz [Mb/s]:   300
    Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]:   866
    Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]:   29
    Vysílací výkon 5GHz [dBm]:   30
    2.4GHz MIMO:   2 x 2
    5GHz MIMO:   2 x 2
    Vyzař. úhel v azimutové rovině (-6dB) [°]:   7
    Vyzař. úhel v elevační rovině (-6dB) [°]:   7
    Typ antény:   Vestavěná
    Počet vestavěných antén:   2
    Zisk antény [dBi]:   27

    Fyzické charakteristiky
    Provedení:   Venkovní
    Použití:   Venkovní
    Tlačítka:   Reset
    Provozní teplota [°C]:   -40 až 70
    Hloubka [mm]:   291
    Šířka [mm]:   550
    Výška [mm]:   550

    Hardware
    RAM [MB]:   256
    CPU:   ARM Cortex A7
    Frekvence CPU [MHz]:   716
    Počet CPU jader:   4
    Velikost uložiště [MB]:   16

    Konektory a rozhraní
    Rychlosti LAN:   (1) 10/100/1000Mbps
    Gigabit LAN:   Ano
    Rychlosti SFP/SFP+/QSFP+:   (1) 1000Mbps

    Napájení
    Max. spotřeba energie [W]:   18
    Napájení přes PoE:   802.3af, 802.3at, 12 .. 57V DC
    Typy PoE:   Pouze PoE-In

    Software
    Operační systém:   RouterOS - L3
    Podpora IPv6:   Ano
    Výchozí IP adresa:   192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo:   admin / -

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    14.9.2019 17.9.2019 18.9.2019 19.9.2019 20.9.2019 21.9.2019 24.9.2019 25.9.2019 26.9.2019 27.9.2019 28.9.2019 1.10.2019 2.10.2019 3.10.2019 4.10.2019 5.10.2019 8.10.2019 9.10.2019 10.10.2019 11.10.2019 12.10.2019 15.10.2019 16.10.2019 17.10.2019 19.10.2019
    3 585.0 3 611.0 3 618.0 3 606.0 3 603.0 3 617.0 3 628.0 3 620.0 3 626.0 3 639.0 3 638.0 3 650.0 3 636.0 3 627.0 3 619.0 3 609.0 3 610.0 3 616.0 3 620.0 3 615.0 3 598.0 3 604.0 3 611.0 3 597.0 3 592.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    Instalační kabel s označením SXKD-5E-FTP-PE je venkovní stíněný kabel CAT5E s polyethylenovým pláštěm. Kabel je určen pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí.

    2 130.0 Kč 

    bez DPH

    2 577.3 Kč 

    s DPH

    UBNT ETH-SP-G2 je přepěťová ochrana od výrobce Ubiquiti networks pro venkovní jednotky. Jedná se o účinnou ochranu zařízení (včetně PoE napájených zařízení) s rychlostí připojení až 1 Gbps, které umožní přesměrovat škodlivé elektrostatické výboje a

    261.0 Kč 

    bez DPH

    315.8 Kč 

    s DPH

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DDM. Modul je kompatibilní se všemi aktivními pr

    230.0 Kč 

    bez DPH

    278.3 Kč 

    s DPH

    GLC-LH-SMD je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je kompatibilní se všemi aktivn

    243.0 Kč 

    bez DPH

    294.0 Kč 

    s DPH

    GLC-T je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Napájení:

    486.0 Kč 

    bez DPH

    588.1 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262