MikroTik RouterBOARD RB760iGS, hEX S, 5xGLAN, SFP, USB, L4, PSU

Cena bez DPH
1 391.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
1 683.1 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Mikrotik
Kód
A500002418
Part No.
RB760iGS
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    RB760iGS neboli hEX S je 5-portový Gigabitový router pro místa, kde není zapotřebí bezdrátové připojení. Ve srovnání s obyčejným hEX modelem má model hEX S také port SFP a výstupní PoE-Out na portu č.5.

    Jedná se o cenově dostupný, malý, snadno ovladatelný, velmi výkonný dvoujádrový router s taktem 880 MHz, 256 MB RAM a hardwarovou akcelerací pro IPsec šifrování (~470 Mb/s).

    Kromě obvyklého je router vybaven USB portem pro připojení 3G modemu nebo disku, microSD slotem na paměťové karty s vylepšenou rychlostí čtení a zápisu na karty, což je velké plus v případě použití jako Dude server.

    Obsah balení:
    - Zařízení
    - Napájecí adaptér 24V / 1.2A

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    22.2.2023 23.2.2023 24.2.2023 25.2.2023 28.2.2023 1.3.2023 2.3.2023 3.3.2023 4.3.2023 7.3.2023 8.3.2023 9.3.2023 11.3.2023 14.3.2023 15.3.2023 16.3.2023 17.3.2023 18.3.2023 21.3.2023 22.3.2023 23.3.2023 24.3.2023 25.3.2023 29.3.2023 1.4.2023
    1 529.0 1 524.0 1 525.0 1 522.0 1 521.0 1 513.0 1 509.0 1 512.0 1 514.0 1 430.0 1 425.0 1 442.0 1 438.0 1 435.0 1 431.0 1 461.0 1 459.0 1 453.0 1 442.0 1 433.0 1 417.0 1 416.0 1 420.0 1 414.0 1 391.0

    Související dokumenty

    Datasheet EN
    hEX__S_datasheet.pdf

    Související produkty

    RB/GPOE je pasivní Gigabitový POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9 až 48V a LED indikací a maximálním proudem 2A. Technické parametry; Typ produktu: PoE injektor; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota

    85.0 Kč 

    bez DPH

    102.9 Kč 

    s DPH

    S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické

    304.0 Kč 

    bez DPH

    367.8 Kč 

    s DPH

    S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

    405.0 Kč 

    bez DPH

    490.1 Kč 

    s DPH

    MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

    506.0 Kč 

    bez DPH

    612.3 Kč 

    s DPH

    Plastový držák na DIN lištu umožňující vertikální uchycení Mikrotik aktivních prvků série hAP a hEX v racku. Parametry produktu: 1ks držák Barva: černá Materiál: plast Určeno pro modely: RB941-2nD RB951Ui-2nD RB952Ui-5ac2nD RB750r2 RB750UPr2

    138.0 Kč 

    bez DPH

    167.0 Kč 

    s DPH

    Parametry

    Rozhraní a konektory

    Počet SFP portů 1000Mbps: 1
    Gigabit LAN: Ano
    Počet LAN portů 1000Mbps: 5
    Počet USB portů 2.0: 1
    USB: Ano
    Možnost více WAN: Ano
    Slot na paměťové karty: microSD

    Napájení

    Typy PoE: PoE-Out + PoE-In
    Max. spotřeba energie [W]: 6
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 12 .. 57V DC
    Napájení přes PoE: 802.3at, 802.3af, 12 .. 57V DC
    Počet PoE Out portů: 1
    Typ napájení: PoE, DC konektor

    Fyzické charakteristiky

    Provedení: Desktop, Na zeď
    Šasi: Plastové
    Ventilátory: Bez ventilátoru
    Tlačítka: Reset
    Provozní teplota [°C]: -40 až 70
    Šířka [mm]: 113
    Výška [mm]: 28
    Hloubka [mm]: 89

    Hardware

    CPU: MT7621A
    Velikost interního úložiště [MB]: 16
    Frekvence CPU [MHz]: 880
    Počet CPU jader: 2
    RAM [MB]: 256

    Software

    Operační systém: RouterOS - L4
    Podpora IPv6: Ano
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044