MikroTik RouterBOARD RB760iGS, hEX S, 5xGLAN, SFP, USB, L4, PSU

Výrobce
Mikrotik
Kód
A500002418
Part No.
RB760iGS
Dostupnost

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
1 276.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 544.0 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    RB760iGS neboli hEX S je 5-portový Gigabitový router pro místa, kde není zapotřebí bezdrátové připojení. Ve srovnání s obyčejným hEX modelem má model hEX S také port SFP a výstupní PoE-Out na portu č.5.

    Jedná se o cenově dostupný, malý, snadno ovladatelný, velmi výkonný dvoujádrový router s taktem 880 MHz, 256 MB RAM a hardwarovou akcelerací pro IPsec šifrování (~470 Mb/s).

    Kromě obvyklého je router vybaven USB portem pro připojení 3G modemu nebo disku, microSD slotem na paměťové karty s vylepšenou rychlostí čtení a zápisu na karty, což je velké plus v případě použití jako Dude server.

    Obsah balení:
    - Zařízení
    - Napájecí adaptér 24V / 1.2A


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Provedení:   Desktop
    Provozní teplota [°C]:   -40 až 70
    Hloubka [mm]:   89
    Šířka [mm]:   113
    Výška [mm]:   28

    Hardware
    RAM [MB]:   256
    CPU:   MT7621A
    Frekvence CPU [MHz]:   880
    Počet CPU jader:   2
    Velikost uložiště [MB]:   16

    Konektory a rozhraní
    Slot na paměťové karty:   microSD
    Rychlosti LAN:   (5) 10/100/1000Mbps
    Gigabit LAN:   Ano
    Rychlosti SFP/SFP+:   (1) 1000Mbps
    USB:   Ano

    Napájení
    Max. spotřeba energie [W]:   11
    Napájení přes PoE:   802.3af, 802.3at, 12 .. 57V DC
    Typ napájení:   DC konektor, PoE
    Typy PoE:   Vstupní a výstupní
    Napájení přes konektor/svorkovnici:   12 .. 57V DC

    Software
    Operační systém:   RouterOS - L4
    Výchozí IP adresa:   192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo:   admin / -

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    29.11.2018 30.11.2018 1.12.2018 4.12.2018 5.12.2018 6.12.2018 7.12.2018 8.12.2018 12.12.2018 13.12.2018 14.12.2018 15.12.2018 18.12.2018 21.12.2018 22.12.2018 29.12.2018 30.12.2018 1.1.2019 3.1.2019 4.1.2019 5.1.2019 9.1.2019 10.1.2019 12.1.2019 15.1.2019
    1 304.0 1 294.0 1 296.0 1 297.0 1 288.0 1 294.0 1 292.0 1 289.0 1 288.0 1 292.0 1 288.0 1 297.0 1 290.0 1 287.0 1 289.0 1 277.0 1 289.0 1 284.0 1 281.0 1 284.0 1 276.0 1 277.0 1 276.0 1 272.0 1 276.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Datasheet EN
    hEX_S-datasheet.pdf

    Související produkty

    RB/GPOE je pasivní Gigabitový POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9 až 48V a LED indikací a maximálním proudem 2A. Technické parametry; Typ produktu: PoE injektor; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota

    85.0 Kč 

    bez DPH

    102.9 Kč 

    s DPH

    S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické

    319.0 Kč 

    bez DPH

    386.0 Kč 

    s DPH

    S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

    426.0 Kč 

    bez DPH

    515.5 Kč 

    s DPH

    MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků. Technické parametry; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota [°C]: 0 až 85; Konektory a rozhraní; Konektory:

    532.0 Kč 

    bez DPH

    643.7 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262