MikroTik Cloud Core Router, CCR2216-1G-12XS-2XQ

Cena bez DPH
52 080.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
63 016.8 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Mikrotik
Kód
A500004576
Part No.
CCR2216-1G-12XS-2XQ
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    Nová vlajková loď Cloud Core Router 2216 s velmi silnou konfigurací určenou na ty nejexponovanější místa vaší sítě a v porovnání s CCR1072 je až 4x výkonější! K dispozici je 12x SFP28 s rychlostí 1/10/25 Gbps, 2x QSFP28 s rychlostí 100 Gbps a 1x 10/100/1000 Mbps ethernet, konzolový port typu RJ45, 4 hotswap ventilátory, 2 redundantní hotswap zdroje se vstupním napětím 100 - 240 V a (2) M.2 PCI-e sloty pro SSD.

    Předinstalován je operační systém RouterOS level 6, v kterém se nabídne 128MB vnitřní úložiště a 16 GB DDR4 RAM. Maximální spotřeba zařízení je 121 W s připojenými periferiemi (80W bez periférií).

    Výbava
    (12) 1G/10G/25G (SFP28)
    (2) 100G (QSFP28)
    (1) 10/100/1000Mbps ethernet
    (1) konzolový RJ45 port
    Procesor AL73400, frekvence 2 GHz, ARM 64bit
    Paměť 16GB RAM (DDR4)
    Uložiště 128 MB, NAND + (2) M.2 PCI-e slot (neosazený)
    Operační systém RouterOS v7, Level 6
    (4) hotswap ventilátory 40 x 40mm
    (2) hotswap redundantní zdroj

    Obsah balení
    - 1 Zařízení
    - 2 Napájecí kabel
    - 1 Úchyty do 19" racku
    - 1 Cable management


    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Počet M.2 slotů: 2
    Možnost více WAN: Ano
    Rychlost LAN: (1) 10/100/1000Mbps
    Gigabit LAN: Ano
    Optické rozhraní: (12) 1G/10G/25Gbps + (2) 100Gbps
    Sériový port: RJ45

    Napájení
    Redundantní napájení: Ano
    Typ napájení: Ze sítě (230V)
    Max. spotřeba energie [W]: 121
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC

    Fyzické charakteristiky
    Provedení: Rackmount
    Počet "U" pozic: 1
    Ventilátory: (4) 40 x 40 mm
    Provozní teplota [°C]: -20 až 60
    Šířka [mm]: 443
    Výška [mm]: 44
    Hloubka [mm]: 367

    Hardware
    CPU: AL73400
    Frekvence CPU [MHz]: 2000
    Počet CPU jader: 16
    Interní uložiště [MB]: 128
    RAM [MB]: 16384

    Software
    Operační systém: RouterOS - L6
    Podpora IPv6: Ano
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    26.4.2022 27.4.2022 28.4.2022 29.4.2022 30.4.2022 3.5.2022 4.5.2022 5.5.2022 6.5.2022 7.5.2022 10.5.2022 11.5.2022 12.5.2022 13.5.2022 14.5.2022 17.5.2022 18.5.2022 19.5.2022 20.5.2022 21.5.2022 23.5.2022 24.5.2022 25.5.2022 26.5.2022 27.5.2022
    51 220.0 51 580.0 52 270.0 52 720.0 52 610.0 52 830.0 52 640.0 52 740.0 52 480.0 52 590.0 53 460.0 53 400.0 54 150.0 53 980.0 53 690.0 53 430.0 53 080.0 52 780.0 52 880.0 52 550.0 52 780.0 52 460.0 51 840.0 52 370.0 52 080.0

    Související dokumenty

    Související produkty

    Montážní sada Triton M6 je sada k přichycení prvků do datových rozvaděčů nebo montážních rámů. Obsah balení: - 4x plovoucí matici - 4x šroub - 4x plastovou podložku.

    14.8 Kč 

    bez DPH

    17.9 Kč 

    s DPH

    Síťový napájecí kabel 2 m dlouhý s úhlovým zakončením. Vhodné zejména při nedostatku místa za stolním PC, případně zapojení switche/routeru v datovém rozvaděči. Třížilový kabel je zakončený standardní přístrojovou zástrčkou. Parametry a specifikace:

    80.0 Kč 

    bez DPH

    96.8 Kč 

    s DPH

    XS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul s maximální propustností 25 Gbps, podporující i nižší rychlosti 1 Gbps i 10 Gbps s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky o

    2 683.0 Kč 

    bez DPH

    3 246.4 Kč 

    s DPH

    Nové DAC kabely od MikroTiku podporující nejen SFP/SFP+ (1G/10G) ale také standard SFP28(25G)! S novými kabely získáte větší rychlost za stejnou cenu pomalejších DAC kabelů. Jedná se o vysoce nákladově efektivní způsob připojení dvou zařízení SFP / SFP

    541.0 Kč 

    bez DPH

    654.6 Kč 

    s DPH

    Buďte připraveni na neočekávané problémy s ventilátory u MikroTik zařízení CCR2216-1G-12XS-2XQ díky náhradním a snadno vyměnitelným ventilátorům za provozu bez nutnosti vypnutí nebo zbytečného rozebírání. MikroTik MT-HotSwapFan je náhradní hot-swapový

    765.0 Kč 

    bez DPH

    925.7 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044