MikroTik Cloud Core Router, CCR2004-1G-12S+2XS

MikroTik Cloud Core Router, CCR2004-1G-12S+2XS

Novinka

Výrobce
Mikrotik
Kód
A500003446
Part No.
CCR2004-1G-12S+2XS
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
11 880.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
14 374.8 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Fráze "Improvise. Adapt. Overcome." je známá a může být v mnoha případech užitečná. Někdy ale jednoduše potřebujete zařízení, které funguje a řeší vaše problémy bez dalšího přemýšlení. Nový router CCR2004-1G-12S+2XS přesně to dělá! Zapomeňte na problémy s výkonem a rozšiřte vaši instalaci podle vašich přání.

    Tento router disponuje nejvyšším výkonem připadajícím na jedno jádro. Je srovnatelný se známými modely CCR1009/CCR1016. Díky redundantnímu napájení můžete zapomenout na neplánované výpadky.

    Díky propracované konfiguraci portů jde o perfektní zařízení pro profesionály, kteří to se svojí sítí myslí vážně. K dispozici je 12x SFP+ s rychlostí 10Gbps a 2x SFP28 s rychlostí 25Gbps. V neposlední řadě je zde také jeden ethernetový port 10/100/1000Mbps vhodný např. pro správu zařízení. Stejně tak je možné správu provádět přes seriovou konzoli, pro tento způsob je k dispozici se zakončením RJ45.

    Předinstalován je operační systém routerOS v6, v kterém se nabídne 128MB vnitřní úložiště a 1792MB DDR4 ECC RAM. Po upgrade na routerOS v7 je k dispozici RAM dokonce 4GB DDR4 ECC! Maximální spotřeba zařízení se drží na přijatelných 49W.

    Obsah balení:
    1x Zařízení
    2x Napájecí kabel 230V
    1x Úchyty do racku
    1x Montážní sada


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Provedení:   Rackmount
    Počet "U" pozic:   1
    Ventilátory:   (2) 40 x 40 mm
    Tlačítka:   Reset
    Provozní teplota [°C]:   -20 až 60
    Hloubka [mm]:   224
    Šířka [mm]:   443
    Výška [mm]:   44

    Hardware
    RAM [MB]:   4096
    CPU:   AL32400
    Frekvence CPU [MHz]:   1700
    Počet CPU jader:   4
    Velikost interního uložiště [MB]:   128

    Konektory a rozhraní
    Sériový port:   RJ45
    Rychlosti LAN:   (1) 10/100/1000Mbps
    Gigabit LAN:   Ano
    Rychlosti SFP/SFP+/SFP28/QSFP+/QSFP28:   (12) 10G + (2) 25G

    Napájení
    Typ napájení:   Ze sítě (230V)
    Max. spotřeba energie [W]:   49

    Software
    Možnost více WAN:   Ano
    Operační systém:   RouterOS - L6
    Podpora IPv6:   Ano
    Výchozí IP adresa:   192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo:   admin / -

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    28.4.2020 30.4.2020 2.5.2020 5.5.2020 6.5.2020 7.5.2020 8.5.2020 12.5.2020 13.5.2020 14.5.2020 15.5.2020 19.5.2020 20.5.2020 21.5.2020 22.5.2020 23.5.2020 27.5.2020
    11 990.0 11 970.0 11 920.0 11 870.0 11 910.0 11 950.0 12 050.0 12 200.0 12 080.0 12 060.0 12 230.0 12 190.0 12 060.0 12 010.0 11 960.0 11 940.0 11 880.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    Montážní sada Triton M6 je sada k přichycení prvků do datových rozvaděčů nebo montážních rámů. Obsah balení: - 4x plovoucí matici - 4x šroub - 4x plastovou podložku.

    17.0 Kč 

    bez DPH

    20.6 Kč 

    s DPH

    RB/GPOE je pasivní Gigabitový POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9 až 48V a LED indikací a maximálním proudem 2A. Technické parametry; Typ produktu: PoE injektor; Fyzické charakteristiky; Provozní teplota

    85.0 Kč 

    bez DPH

    102.9 Kč 

    s DPH

    GLC-T je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Napájení:

    486.0 Kč 

    bez DPH

    588.1 Kč 

    s DPH

    GLC-LH-SMD je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je kompatibilní se všemi aktivn

    243.0 Kč 

    bez DPH

    294.0 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262