MikroTik Cloud Core Router, CCR2004-16G-2S+PC

Cena bez DPH
8 719.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
10 550.0 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Mikrotik
Kód
A500004665
Part No.
CCR2004-16G-2S+PC
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    CCR2004-16G-2S+PC je desktopový nebo rackmount router do 19" racku z nové řady CCR routerů, která přichází s pasivním chlazením a nejvyšším poměrovým výkonem na 1 jádro ze všech CCR, což je nejdůležitější aspekt, pokud jde o náročnější operace založené na processing per-connection (např. QoS). Router je poháněn CPU s 64bit ARM architekturou s taktem 1200 MHz, má 4GB RAM typu DDR4 a 128MB NAND uložiště.

    Router disponuje 16× Gigabit LAN, 2× SFP+ slot (možnost zapojit 1G i 10G moduly) a sériovým portem typu RJ45. Na zadní straně má dostatečně nadimenzovaný pasivní chladič a dva DC vstupy se vstupním napětím 36 až 57 V DC - svorkovnice a konektor.

    Klíčové vlastnosti
    Výkonné desktop/rackmount zařízení s ARM 64bit architekturou
    CPU 1200 MHz, 4 jádra, 4GB RAM, 128MB NAND
    Dva DC vstupy - konektor a svorkovnice
    Pasivní chlazení
    Rozhraní: (16) Gigabit, (2) SFP/SFP+
    Předinstalován RouterOS L6

    Obsah balení
    Zařízení
    Uši do 19" racku
    Napájecí adaptér 48 V / 0.95 A


    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Možnost více WAN: Ano
    Rychlost LAN: (16) 10/100/1000Mbps
    Gigabit LAN: Ano
    Optické rozhraní: (2) 1G/10Gbps
    Sériový port: RJ45
    USB: Ano

    Napájení
    Typ napájení: DC konektor, DC svorkovnice
    Max. spotřeba energie [W]: 30
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 36 .. 57V DC

    Fyzické charakteristiky
    Provedení: Desktop, Rackmount
    Počet "U" pozic: 1
    Ventilátory: Bez ventilátoru
    Tlačítka: Reset
    Provozní teplota [°C]: -20 až 60
    Šířka [mm]: 272
    Výška [mm]: 44
    Hloubka [mm]: 195

    Hardware
    CPU: AL32400
    Frekvence CPU [MHz]: 1200
    Počet CPU jader: 4
    Interní uložiště [MB]: 128
    RAM [MB]: 4096

    Software
    Operační systém: RouterOS - L6
    Podpora IPv6: Ano
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    26.4.2022 27.4.2022 28.4.2022 29.4.2022 30.4.2022 3.5.2022 4.5.2022 5.5.2022 6.5.2022 7.5.2022 10.5.2022 11.5.2022 12.5.2022 13.5.2022 14.5.2022 17.5.2022 18.5.2022 19.5.2022 20.5.2022 21.5.2022 23.5.2022 24.5.2022 25.5.2022 26.5.2022 27.5.2022
    8 575.0 8 635.0 8 751.0 8 826.0 8 807.0 8 845.0 8 813.0 8 829.0 8 786.0 8 805.0 8 952.0 8 941.0 9 067.0 9 036.0 8 989.0 8 945.0 8 887.0 8 837.0 8 855.0 8 799.0 8 836.0 8 781.0 8 680.0 8 767.0 8 719.0

    Související dokumenty

    Související produkty

    Montážní sada Triton M6 je sada k přichycení prvků do datových rozvaděčů nebo montážních rámů. Obsah balení: - 4x plovoucí matici - 4x šroub - 4x plastovou podložku.

    14.8 Kč 

    bez DPH

    17.9 Kč 

    s DPH

    GLC-T je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Napájení:

    448.0 Kč 

    bez DPH

    542.1 Kč 

    s DPH

    GLC-LH-SMD je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je kompatibilní se všemi aktivn

    210.0 Kč 

    bez DPH

    254.1 Kč 

    s DPH

    Patch cord FTP, 2m, propojovací kabel s konektory RJ45. Modrý. Technické parametry: Materiál pláště: PVC; Průřez kabelu: AWG26; Typ kabelu: Lanko (licna); Typ stínění: FTP; Délka [m]: 2; Barva: Modrá; Kategorie: CAT5E; Obecné informace: 4x2 žil; 100%

    35.0 Kč 

    bez DPH

    42.4 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044