MikroTik Cloud Core Router, CCR2004-16G-2S+PC

Cena bez DPH
9 035.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
10 932.4 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Mikrotik
Kód
A500004665
Part No.
CCR2004-16G-2S+PC
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    CCR2004-16G-2S+PC je desktopový nebo rackmount router do 19" racku z nové řady CCR routerů, která přichází s pasivním chlazením a nejvyšším poměrovým výkonem na 1 jádro ze všech CCR, což je nejdůležitější aspekt, pokud jde o náročnější operace založené na processing per-connection (např. QoS). Router je poháněn CPU s 64bit ARM architekturou s taktem 1200 MHz, má 4GB RAM typu DDR4 a 128MB NAND uložiště.

    Router disponuje 16× Gigabit LAN, 2× SFP+ slot (možnost zapojit 1G i 10G moduly) a sériovým portem typu RJ45. Na zadní straně má dostatečně nadimenzovaný pasivní chladič a dva DC vstupy se vstupním napětím 36 až 57 V DC - svorkovnice a konektor.

    Klíčové vlastnosti
    Výkonné desktop/rackmount zařízení s ARM 64bit architekturou
    CPU 1200 MHz, 4 jádra, 4GB RAM, 128MB NAND
    Dva DC vstupy - konektor a svorkovnice
    Pasivní chlazení
    Rozhraní: (16) Gigabit, (2) SFP/SFP+
    Předinstalován RouterOS L6

    Obsah balení
    Zařízení
    Uši do 19" racku
    Napájecí adaptér 48 V / 0.95 A

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    26.10.2022 27.10.2022 28.10.2022 1.11.2022 2.11.2022 3.11.2022 4.11.2022 5.11.2022 8.11.2022 9.11.2022 10.11.2022 11.11.2022 12.11.2022 15.11.2022 16.11.2022 17.11.2022 22.11.2022 23.11.2022 24.11.2022 25.11.2022 26.11.2022 28.11.2022 29.11.2022 30.11.2022 1.12.2022
    9 513.0 9 275.0 9 452.0 9 475.0 9 457.0 9 468.0 9 536.0 9 471.0 9 449.0 9 413.0 9 382.0 9 428.0 9 307.0 9 303.0 9 241.0 9 209.0 9 245.0 8 986.0 9 173.0 9 145.0 8 904.0 9 165.0 9 087.0 9 064.0 9 035.0

    Související dokumenty

    Související produkty

    Montážní sada Triton M6 je sada k přichycení prvků do datových rozvaděčů nebo montážních rámů. Obsah balení: - 4x plovoucí matici - 4x šroub - 4x plastovou podložku.

    14.8 Kč 

    bez DPH

    17.9 Kč 

    s DPH

    GLC-T je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Jedná se o cisco kompatiblní modul. Dosah modulu je 100m. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 85 Napájení:

    448.0 Kč 

    bez DPH

    542.1 Kč 

    s DPH

    GLC-LH-SMD je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je kompatibilní se všemi aktivn

    210.0 Kč 

    bez DPH

    254.1 Kč 

    s DPH

    Patch cord FTP, 2m, propojovací kabel s konektory RJ45. Modrý. Technické parametry: Materiál pláště: PVC; Průřez kabelu: AWG26; Typ kabelu: Lanko (licna); Typ stínění: FTP; Délka [m]: 2; Barva: Modrá; Kategorie: CAT5E; Obecné informace: 4x2 žil; 100%

    35.0 Kč 

    bez DPH

    42.4 Kč 

    s DPH

    Parametry

    Rozhraní a konektory

    Konzolový port: RJ45 (1)
    Počet SFP portů 10Gbps: 2
    Gigabit LAN: Ano
    Počet LAN portů 1000Mbps: 16
    Možnost více WAN: Ano

    Napájení

    Max. spotřeba energie [W]: 30
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 36 .. 57V DC
    Typ napájení: DC konektor, DC svorkovnice

    Fyzické charakteristiky

    Provedení: Desktop, Rackmount
    Šasi: Kovové
    Stupeň krytí: IP20
    Použití: Vnitřní
    Ventilátory: Bez ventilátoru
    Počet "U" pozic: 1
    Tlačítka: Reset
    Provozní teplota [°C]: -20 až 60
    Šířka [mm]: 272
    Výška [mm]: 44
    Hloubka [mm]: 195

    Hardware

    CPU: AL32400
    Velikost interního úložiště [MB]: 128
    Frekvence CPU [MHz]: 1200
    Počet CPU jader: 4
    RAM [MB]: 4096

    Software

    Operační systém: RouterOS - L6
    Podpora IPv6: Ano
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044