MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC

MikroTik 1.25G SFP optický modul S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
 
742 Kč
613 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 4 ks

S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km. Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní? - Zvýšit efektivitu stávajících optických tras - Škálovatelnost a snadnou instalacVíce

Výrobce:Mikrotik
Kód

A500002574

Part No.

S-C59DLC40D

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

1
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
MikroTik CWDM-MUX8A, CWDM MUX/DEMUX modul pro 8 optických tras A500002563 MikroTik CWDM-MUX8A, CWDM MUX/DEMUX modul pro 8 optických tras
Mikrotik
 
8 187 Kč
6 766 Kč bez DPH

Popis a parametry

S-C59DLC40D je singlemode 1.25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 40km.

Co všechno Vám CWDM ve vaší síti umožní?
- Zvýšit efektivitu stávajících optických tras
- Škálovatelnost a snadnou instalace dalších služeb
- Snížení spotřeby elektrické energie
- Snížení nákladů na údržbu a instalaci zařízení

Stránky výrobce:

https://mikrotik.com/

Parametry

Optika

Dosah [km]: 40
Formát: SFP
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Typ broušení: UPC
Typ přenosu: CWDM
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1590

Rozhraní a konektory

Optické konektory: 2x LC

Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: 0 až 70

Software

DDMI - diagnostika: Ano

Související dokumenty

Datasheet EN
Datasheet EN

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044