MEAN WELL NDR-240-24 průmyslový napájecí zdroj 24V 10A na DIN lištu
Hlavní sklad:
 1 ks
Externí sklad:
 > 50 ks
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí 24 V DC, zatížitelnost 240 W. Provozní teplota -20 až 70°C. Základní specifikace: Výstupní napětí: 24 V Výstupní výkon: 240 W Výstupní proud (max): 10 A Vstupní napájení: 90-264 V AC, 127Více
Výrobce:Mean-well
Kód
A500003350
Part No.
NDR-240-24
Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Možná vás bude zajímat
1
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost
DIN lišta nosná TH 35-7,5 délka 100cm A500003153 DIN lišta nosná TH 35-7,5 délka 100cm
Nepřiřazeno
Popis a parametry
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí 24 V DC, zatížitelnost 240 W. Provozní teplota -20 až 70°C.
Základní specifikace:
Výstupní napětí: 24 V
Výstupní výkon: 240 W
Výstupní proud (max): 10 A
Vstupní napájení: 90-264 V AC, 127-370 V DC
Účinnost: 88,5 %
Rozměry: 125,2 x 113,5 x 63 mm
Hmotnost: 1 kg
Technické parametry:
Výrobce: MEANWELL
Upřesnění typu: Průmyslový
Technické detaily
Provozní teplota max (°C): 70
Provozní teplota min (°C): -20
Napájení
Frekvence napětí (Hz): 47-63
Max. vstupní proud (A): 2.5
Vstupní napětí (V): 127 - 370 (DC)
Vstupní napětí (V): 90 - 264 (AC)
Výstupní napětí (V): 24
Výstupní výkon (W): 240
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg): 1
Rozměry: 125,2 x 113,5 x 63 mm
Stránky výrobce:
www.meanwell.com
Parametry
Napájení
Výstupní proud [A]: 10
Výkon [W]: 240
Funkce nabíjení: Ne
Funkce UPS: Ne
Nastavitelný rozsah DC napětí: 0% až +15%
Účinnost [%]: 89
Vstupní napětí [V]: 90 .. 264V AC, 127 .. 370V DC