MEAN WELL NDR-120-12 průmyslový napájecí zdroj 12V 10A na DIN lištu
Hlavní sklad:
 0 ks
Externí sklad:
 26 ks
Typ vstupu: 1-Phase / Single Phase; Výstupní výkon: 120 W; Vstupní napětí : 90 VAC to 264 VAC, 127 VDC to 370 VDC; Poeet výstupu: 1 Output; Výstupní napětí – kanál 1: 12 V; Výstupní proud – kanál 1: 10 A; Komerční/Lékařský : Commercial; Délka: 113.5Více
Výrobce:Mean-well
Kód
A500002323
Part No.
NDR-120-12
Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Možná vás bude zajímat
1
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost
DIN lišta nosná TH 35-7,5 délka 100cm A500003153 DIN lišta nosná TH 35-7,5 délka 100cm
Nepřiřazeno
Popis a parametry
Typ vstupu: 1-Phase / Single Phase
Výstupní výkon: 120 W
Vstupní napětí : 90 VAC to 264 VAC, 127 VDC to 370 VDC
Poeet výstupu: 1 Output
Výstupní napětí – kanál 1: 12 V
Výstupní proud – kanál 1: 10 A
Komerční/Lékařský : Commercial
Délka: 113.5 mm
Šířka : 40 mm
Výška: 125.2 mm
Značka : Mean Well
Vstupní frekvence: 47 Hz to 63 Hz
Regulace zatížení: Regulated
Styl montáže: DIN Rail
Otevřený rámec/uzavřený : Enclosed
Obal: Bulk
Série: NDR-120
Množství v balení od výrobce: 20
Jednotková váha: 600 g
Stránky výrobce:
www.meanwell.com
Parametry
Napájení
Výstupní proud [A]: 10
Výkon [W]: 120
Funkce nabíjení: Ne
Funkce UPS: Ne
Nastavitelný rozsah DC napětí: 0% až +15%
Účinnost [%]: 86
Vstupní napětí [V]: 90 .. 264V AC, 127 .. 370V DC