Masterlan optická vana 12x SC APC Duplex, plně osazená vana vč. pigtailů, 1U, 19", černá

Masterlan optická vana 12x SC APC Duplex, plně osazená vana vč. pigtailů, 1U, 19", černá
 
1 153 Kč
953 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 1 ks

Externí sklad:

 31 ks

Optická výsuvná vana výšky 1U do 19" racku v černé barvě je osazena 12 SC APC duplex spojkami optických konektorů. Součástí vany je kromě spojek také kazeta na ochranu svárů, 24 pigtailů, ochrany svárů a kabelové průchodky. Technické parametry FyzVíce

Výrobce:Masterlan
Kód

A500005231

Part No.

ODF12SCDB2F

Záruka
36 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

2
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Montážní sada Triton M6 (4 ks) 508779 Montážní sada Triton M6 (4 ks)
Triton
 
18 Kč
15 Kč bez DPH
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.652.D, 1.5m A500004262 Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.652.D, 1.5m
Masterlan
 
49 Kč
41 Kč bez DPH

Popis a parametry

Optická výsuvná vana výšky 1U do 19" racku v černé barvě je osazena 12 SC APC duplex spojkami optických konektorů. Součástí vany je kromě spojek také kazeta na ochranu svárů, 24 pigtailů, ochrany svárů a kabelové průchodky.


Technické parametry

Fyzické charakteristiky
Velikost: 19"
Otvory pro konektory: (12) SC Duplex
Počet "U" pozic: 1
Výška [mm]: 44
Hloubka [mm]: 205
Barva: Černá

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044