Grandstream GXP2130 SIP telefon

Grandstream GXP2130 SIP telefon
 
2 258 Kč
1 866 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 25 ks

Grandstream GXP2130 je standardní IP telefon který si, díky své multifunkčnosti a snadnému ovládání, získá oblibu především menších podniků. Asistentka, která zároveň plní i roli spojovatelky, ho může využít stejně dobře, jako manažer, administrativní praVíce

Výrobce:Grandstream
Kód

A500000269

Part No.

GXP2130

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Popis a parametry

Grandstream GXP2130 je standardní IP telefon který si, díky své multifunkčnosti a snadnému ovládání, získá oblibu především menších podniků. Asistentka, která zároveň plní i roli spojovatelky, ho může využít stejně dobře, jako manažer, administrativní pracovník, či obchodní zástupce.

Telefon nabízí 8 BLF tlačítek (neboli tlačítek rychlého vytáčení) a to s dvoubarevnou LED indikací, pro lepší přehled o aktuálním stavu linek / telefonních klapek. Spojovatelka tak kdykoliv v reálném čase umí přepojit hovor na volnou a aktivní linku / telefonní klapku.
Lepší manipulaci s hovory zajistí velký 2.8“ podsvíceny barevný TFT LCD displej, který je oproti standardním grafickým displejům výrazně přehlednější. Ovládání samotného displeje je snadné a intuitivní.
Manažer, administrativní pracovník, nebo stejně tak obchodní zástupce může využít možnost 4cestné audio konference, která šetří čas uživatele a s tím spojené náklady firmy.

Pro ještě flexibilnější a pohodlnější volání můžete využít integrované Bluetooth. Po spárování telefonu s Vašim mobilním přístrojem máte k dispozici sdílený adresář kontaktů, ale i provoz na obou zařízeních. Takže mobilní telefon, který by Vás mohl například svádět ke komunikaci na sociálních sítích ??, můžete nechat klidně ležet stranou na nabíječce, ale přitom dále využívat výhodného tarifu mobilního operátora, a to právě přes svůj oblíbený stolní telefon. V případě že se bude jednat o Váš první stolní telefon, jistě Vás potěšíme informací, že pokud už na svém pracovním místě disponujete ethernetovým portem pro stolní PC, nepotřebujete investovat do zřízení další ethernetové přípojky.
Díky duálnímu 1Gb/s ethernetovému portu, kterým telefon disponuje, je možné telefon a PC zapojit sériově za sebou, a to aniž byste u PC omezili rychlý přístup do již zmíněné sítě.

Jako u všech telefonů Grandstream je samozřejmostí nejmodernější technologie šifrování zabezpečení (SRTP a TLS).
Kombinace tohoto telefonu se zařízením IP PBX řady UCM společnosti Grandstream umožňuje využití funkce Zero-Config, která podporuje automatizované poskytování služeb pomocí konfiguračního souboru TR-069 nebo AES šifrovaného XML.
Model lze konfigurovat se všemi dalšími významnými IP PBX systémy, například 3CX, Broadsoft, Asterisk...


Technické parametry

Adaptér v balení Ano
Audiokonference 3 cestná konference
Bezdrát. technologie Bluetooth
Displej typ barevný
Dle místa instalace call centra, zdravotnické zařízení, školy, kanceláře, logistické centra
OS android Ne
Počet BLF tlačítek 8
Počet SIP účtů 3
Podpora videa Ne
PoE napájení Ano
Program. tlačítka 4
Rychlost LAN 10/100/1000 Mbps
Velikost displeje 2,8"
Zavěšení na zeď Ano

Stránky výrobce:

https://www.grandstream.com/

Související dokumenty

Datasheet EN
Datasheet EN

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044