Grandstream GXP1625 SIP telefon

Grandstream GXP1625 SIP telefon
 
1 572 Kč
1 299 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 1 ks

Externí sklad:

 > 50 ks

Grandstream GXP1625 je IP telefon s všestranným využitím. Tento model s Vámi bude držet tempo. Ocení ho především ti, kteří odbaví vyšší počet hovorů. O uživatelsky přívětivý zážitek se postará dokonale čistý zvuk v HD kvalitě. Během samotného hovoru můVíce

Výrobce:Grandstream
Kód

A500002339

Part No.

GXP1625

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Popis a parametry

Grandstream GXP1625 je  IP telefon s všestranným využitím. Tento model s Vámi bude držet tempo. Ocení ho především ti, kteří odbaví vyšší počet hovorů. O uživatelsky přívětivý zážitek se postará dokonale čistý zvuk v HD kvalitě.
Během samotného hovoru můžete rovněž využít tlačítka na jeho ztišení, nebo si naopak nastavit hlasitý poslech prostřednictvím integrovaného reproduktoru. Ještě větší pohodlí Vám zajistí podpora EHS, díky které můžete například pracovat s náhlavní soupravou výrobce Platronics. Svoji produktivitu můžete ještě více maximalizovat pomocí 3cestné audiokonference.

Další z funkcí, bez které se v takovém provozu neobejdete, je podpora adresáře. Tento model pracuje až s 500 kontakty, navíc umí zobrazit až 200 záznamů z historie volání.
O přehledné zobrazení záznamů se postará podsvícený LCD grafický displej. Právě zmíněné podsvícení displeje oceníte nejen na hůře osvětlených pracovištích.
Jako u všech telefonů Grandstream je samozřejmostí nejmodernější technologie šifrování zabezpečení (SRTP a TLS).

Usnadněte si instalaci nejen v podnicích o velkém počtu těchto telefonních zařízení. Využijte integrovaného PoE a možnost konfigurovat model jak s PBX řady UCM od výrobce Grandstream, tak i se všemi dalšími významnými IP PBX systémy, například 3CX, Broadsoft, Asterisk...


Technické parametry

Adaptér v balení Ano
Audiokonference 3 cestná konference
Displej typ podsvícený
Dle místa instalace call centra, open space, kanceláře
Dle profesí operátor call centra, administrativní pracovník
OS android Ne
Počet SIP účtů 2,0
Podpora videa Ne
PoE napájení Ano
Program. tlačítka 3
Rychlost LAN 10/100 Mbps
Velikost displeje 2,95"
Zavěšení na zeď Ano

Stránky výrobce:

https://www.grandstream.com/

Související dokumenty

Datasheet EN
Datasheet EN

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044