Status

Řadit podle

vzestupně sestupně

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

Vyhledávání: Mikrotik 40g

3 produkty
1 stránka

Položek na stránku:

 
 
Kód: A500003032

MikroTik Q+DA0001 je pasivní DAC kabel sloužící na propojení dvou switchů nebo routerů. Kabel je dlouhý 1m a na obou koncích najdeme QSFP+ konektory s neuvěřitelnou propustností 40 Gbps v obou směrech. Technické parametry Fyzické charakteristiky

554.0 Kč 

bez DPH

670.3 Kč 

s DPH

Kód: A500003033

Tento kabel vám umožní využít si všechny výhody přepínačů s QSFP+ porty o rychlosti 40 Gbps bez upgradu celého nastavení sítě. Můžete propojit např. CRS326-24S+2Q+RM s dalšími 4 zařízeními, které mají SFP+ porty. Propojovací kabel je dlouhý 3 metry, což b

1 109.0 Kč 

bez DPH

1 341.9 Kč 

s DPH

Kód: A500003031

MikroTik Q+85MP01D je QSFP+ optický multi-mode modul s rychlostí 40 Gbps, vlnovou délkou 850 nm, maximálním dosahem 150m (OM4) a optickým konektorem MPO. Technické parametry: Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: 0 až 70 Konektory a

1 087.0 Kč 

bez DPH

1 315.3 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262