Ubiquiti AF60-XG, UISP airFiber 60 XG, cena za 1kus

Ubiquiti AF60-XG, UISP airFiber 60 XG, cena za 1kus
 
27 225 Kč
22 500 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 0 ks

Externí sklad:

 17 ks

AirFiber 60 XG (AF60-XG) je 60GHz point-to-point (PtP) zařízení od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti 4+km a je ideální pro poskytovatele internetových služeb, kteří chtějí maximalizovat rychlost propojení bodů s nákladově efektivním zařízením.Více

Výrobce:Ubiquiti Networks
Kód

A500004920

Part No.

AF60-XG

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

3
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Ochranný sprej proti sněhu a námraze WX2100 A500001195 Ochranný sprej proti sněhu a námraze WX2100
OEM
 
1 125 Kč
930 Kč bez DPH
Masterlan AE optický venkovní patch cord 20m, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125 A500003895 Masterlan AE optický venkovní patch cord 20m, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125
Masterlan
 
1 278 Kč
1 056 Kč bez DPH
Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack A500002534 Ubiquiti UACC-OM-SM-10G-D-2 (UF-SM-10G) - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Ubiquiti Networks
 
2 196 Kč
1 815 Kč bez DPH

Popis a parametry

AirFiber 60 XG (AF60-XG) je 60GHz point-to-point (PtP) zařízení od Ubiquiti Networks s dosahem až do vzdálenosti 4+km a je ideální pro poskytovatele internetových služeb, kteří chtějí maximalizovat rychlost propojení bodů s nákladově efektivním zařízením. Jednotka je vybavena také integrovaným GPS modulem a rozhraním Bluetooth pro snadné nastavení pomocí mobilní aplikace. Velkým benefitem je také 5GHz záloha, která využívá pro příjem signálu parabolu, kdy zisk antény pro 5GHz činí 26dBi.

Klíčové vlastnosti
Spektrum 60GHz s nízkým rušením - 57 až 66GHz
Parabolická anténa s vysokým ziskem
5GHz záloha využívající parabolickou anténu
dosah 4+km *
podpora channel bonding s propustností až 6 Gbps
Certifikováno pro Terragraph
10G SGP+ port
Vestavená GPS
Podpora plánování v aplikaci ISP Design Center
Jednoduché nastavení mobilní aplikací skrze Bluetooth

Legislativa v ČR
Instalování a provozování pojítka je potřeba vykonávat v souladu s platným všeobecným oprávněním. AF60-XG je certifikováno podle normy ETSI EN 302 217 a určeno pro pevné vysokorychlostní spoje typu bod-bod. Provoz těchto zařízení je tak možný podle VO-R/12, řádků d5 a d6 tabulky b) technické parametry stanic.
- Všeobecné oprávnění č. VO-R/12

Před uvedením pojítka do provozu je třeba jej nejprve zaregistrovat na portálu 60ghz.ctu.cz v souladu s VO-R/12.


Obsah balení
- Zařízení (jednotka s radomem)
- Parabolická anténa
- Napájecí PoE adaptér 48V / 0.65A
- Napájecí kabel
- Držák

Stránky výrobce:

https://www.ubnt.com/

Parametry

Bezdrátové vlastnosti

Bezdrátová frekvence: 5 GHz, 60 GHz
Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]: 866
Přenosová rychlost - 60GHz [Mb/s]: 6000
Šifrování: WPA2 AES
Typ antény: Vestavěná
Druh antény: Směrová
Šířka kanálu [MHz]: 2160, 4320

Rozhraní a konektory

GPS modul: Ano
Počet SFP portů 10Gbps: 1
Počet LAN portů 1000Mbps: 1
Ostatní: Bluetooth

Napájení

Max. spotřeba energie [W]: 31
Napájení přes PoE: 48V DC
Typ napájení: PoE

Fyzické charakteristiky

Tlačítka: Reset
Provozní teplota [°C]: -40 až 55
Hmotnost [kg]: 8,6
Šířka [mm]: 664
Výška [mm]: 779
Hloubka [mm]: 383
Určeno na stožár o průměru [mm]: 40 až 80

Hardware

CPU: ARM Cortex A72
Frekvence CPU [MHz]: 1600
Počet CPU jader: 4
RAM [MB]: 2048

Software

Operační systém: airOS GP

Související dokumenty

Datasheet EN
Datasheet EN

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044