MikroTik QSFP28 optický modul XQ+85MP01D, SM, 100m, 100G

MikroTik QSFP28 optický modul XQ+85MP01D, SM, 100m, 100G

Novinka

Cena bez DPH
1 818.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
2 199.8 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Mikrotik
Kód
A500004799
Part No.
XQ+85MP01D
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    XQ+85MP01D je Multimode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps, 4 kanály po 25 Gbps, jedním 12-vláknovým MPO konektorem pro spojení až na vzdálenost 100 m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile" s QSFP28 portem.

    Modul má vestavěné digitální diagnostické funkce (DDMI) včetně monitorování optického výkonu a bude dobře fungovat v prostředí do 70° C. Modul byl navržen tak, aby splňoval ty nejtvrdší podmínky, včetně teploty a bude plnit funkci spolehlivého řešení pro všechna vaše zařízení s QSFP28 porty s rychlostí 100 Gbps.


    Technické parametry

    Optika
    Formát: QSFP28
    Pro typ kabelu: Multi Mode
    Přenosová rychlost: 100 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850
    Dosah [km]: 0,1
    Typ přenosu: 12-vláknový
    Typ broušení: UPC

    Konektory a rozhraní
    Optické konektory: MPO

    Fyzické charakteristiky
    Provozní teplota [°C]: 0 až 70

    Obecné
    Kompatibilita: Univerzální

    Software
    DDMI - diagnostika: Ano

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    18.8.2022 19.8.2022 20.8.2022 23.8.2022 24.8.2022 25.8.2022 26.8.2022 27.8.2022 31.8.2022 1.9.2022 2.9.2022 3.9.2022 6.9.2022 7.9.2022 8.9.2022 9.9.2022 10.9.2022 13.9.2022 14.9.2022 15.9.2022 17.9.2022 20.9.2022 21.9.2022 23.9.2022 24.9.2022
    1 739.0 1 740.0 1 763.0 1 774.0 1 787.0 1 784.0 1 780.0 1 772.0 1 763.0 1 765.0 1 762.0 1 764.0 1 787.0 1 780.0 1 793.0 1 778.0 1 769.0 1 740.0 1 737.0 1 766.0 1 771.0 1 764.0 1 770.0 1 795.0 1 818.0

    Související dokumenty

    Datasheet EN
    XQ85MP01D.pdf

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044