MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN
 
4 945 Kč
4 087 Kč bez DPH

Hlavní sklad:

 1 ks

Externí sklad:

 > 50 ks

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN je managovatelný, 8-portový Gigabitový PoE Switch s dvěma SFP+ sloty (zpětně kompatibilní i se SFP moduly), bez ventilátoru a kitem pro přichycení do 19" racku. Switch disponuje 140W PoE budgetem pro napájení ažVíce

Výrobce:Mikrotik
Kód

A500004797

Part No.

CSS610-8P-2S+IN

Záruka
24 měsíců
DPH
21%
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
 

Možná vás bude zajímat

4
  Kód Název produktu Výrobce Status     Cena s DPH Cena bez DPH Dostupnost  
Kabel síťový napájecí 230V, délka 2m, 90° pravoúhlý A500003609 Kabel síťový napájecí 230V, délka 2m, 90° pravoúhlý
PremiumCord
 
91 Kč
75 Kč bez DPH
Montážní sada Triton M6 (4 ks) 508779 Montážní sada Triton M6 (4 ks)
Triton
 
18 Kč
15 Kč bez DPH
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm 5291725 MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
Mikrotik
 
373 Kč
308 Kč bez DPH
MikroTik S+AO0005 propojovací aktivní optický kabel SFP/SFP+, 5m A500002728 MikroTik S+AO0005 propojovací aktivní optický kabel SFP/SFP+, 5m
Mikrotik
 
1 089 Kč
900 Kč bez DPH

Popis a parametry

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN je managovatelný, 8-portový Gigabitový PoE Switch s dvěma SFP+ sloty (zpětně kompatibilní i se SFP moduly), bez ventilátoru a kitem pro přichycení do 19" racku. Switch disponuje 140W PoE budgetem pro napájení až 8 zařízení pomocí 802.3af/at standardů s maximální zátěží 30 W/port.

Součástí je také speciálně navržený operační systém Switch OS (SwOS) pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení. SwOS lze tedy plně nastavit z Vašeho webového prohlížeče. To Vám dává všechny základní funkce pro řiditelný přepínač (switch), plus další: Umožňuje spravovat port-to-port forwarding, filtr MAC adres, VLAN konfiguraci, mirror traffic, omezení trafiku a dokonce i nastavení MAC a IP hlaviček.

Obsah balení
- Zařízení
- Napájecí kabel
- Uši do 19" racku

Stránky výrobce:

https://mikrotik.com/

Parametry

Rozhraní a konektory

Počet SFP portů 10Gbps: 2
Gigabit LAN: Ano
Počet LAN portů 1000Mbps: 8

Napájení

Typy PoE: PoE-Out (pouze)
Max. spotřeba energie [W]: 12
Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC, 48 .. 57V DC
Počet PoE Out portů: 8
Podporované PoE-Out standardy: 802.3af, 802.3at
PoE budget [W]: 140
Typ napájení: DC konektor, Ze sítě (230V)

Fyzické charakteristiky

Provedení: Desktop, Rackmount
Šasi: Kovové
Ventilátory: Bez ventilátoru
Počet "U" pozic: 1
Tlačítka: Reset
Provozní teplota [°C]: -40 až 70
Šířka [mm]: 272
Výška [mm]: 50
Hloubka [mm]: 216

Obecné

Kapacita sběrnice (Gbps): 56
Rychlost předávání paketů [Mpps]: 41,7

Hardware

CPU: 88E6193X

Software

Management: Webové rozhraní
Web management: Ano
Operační systém: SwOS
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -

Související dokumenty

Datasheet EN
Datasheet EN

Dotaz k produktu

Váš e-mail
Dotaz
Odeslat dotaz

Kontaktujte nás!

491 041 044