MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN

Novinka

Cena bez DPH
4 664.0 Kč
DPH
21%
Cena s DPH
5 643.4 Kč
Dostupnost
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
Výrobce
Mikrotik
Kód
A500004797
Part No.
CSS610-8P-2S+IN
Záruka
24 měsíců

    Popis produktu

    MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN je managovatelný, 8-portový Gigabitový PoE Switch s dvěma SFP+ sloty (zpětně kompatibilní i se SFP moduly), bez ventilátoru a kitem pro přichycení do 19" racku. Switch disponuje 140W PoE budgetem pro napájení až 8 zařízení pomocí 802.3af/at standardů s maximální zátěží 30 W/port.

    Součástí je také speciálně navržený operační systém Switch OS (SwOS) pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení. SwOS lze tedy plně nastavit z Vašeho webového prohlížeče. To Vám dává všechny základní funkce pro řiditelný přepínač (switch), plus další: Umožňuje spravovat port-to-port forwarding, filtr MAC adres, VLAN konfiguraci, mirror traffic, omezení trafiku a dokonce i nastavení MAC a IP hlaviček.

    Obsah balení
    - Zařízení
    - Napájecí kabel
    - Uši do 19" racku


    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Rychlost LAN: (8) 10/100/1000Mbps
    Gigabit LAN: Ano
    Optické rozhraní: (2) 1G/10Gbps

    Napájení
    Typ napájení: DC konektor, Ze sítě (230V)
    Typy PoE: PoE-Out (pouze)
    Podporované PoE-Out standardy: 802.3af, 802.3at
    Počet PoE Out portů: 8
    PoE budget [W]: 140
    Max. spotřeba energie [W]: 12
    Napájení přes konektor/svorkovnici: 48 .. 57V DC, 230V AC

    Fyzické charakteristiky
    Provedení: Desktop, Rackmount
    Počet "U" pozic: 1
    Ventilátory: Bez ventilátoru
    Šasi: Kovové
    Tlačítka: Reset
    Provozní teplota [°C]: -40 až 70
    Šířka [mm]: 272
    Výška [mm]: 50
    Hloubka [mm]: 216

    Obecné
    Rychlost přepínání [Gbps]: 56
    Rychlost předávání paketů [Mpps]: 41,7

    Software
    Web management: Ano
    Management: Webové rozhraní
    Funkce: VLAN
    Operační systém: SwOS
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -

    Stránky výrobce:

    https://mikrotik.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Historie cen

    19.8.2022 20.8.2022 23.8.2022 24.8.2022 25.8.2022 26.8.2022 27.8.2022 30.8.2022 31.8.2022 1.9.2022 2.9.2022 3.9.2022 6.9.2022 7.9.2022 8.9.2022 9.9.2022 10.9.2022 13.9.2022 14.9.2022 15.9.2022 17.9.2022 20.9.2022 21.9.2022 23.9.2022 24.9.2022
    4 463.0 4 521.0 4 548.0 4 583.0 4 574.0 4 563.0 4 543.0 4 545.0 4 521.0 4 526.0 4 518.0 4 524.0 4 583.0 4 564.0 4 598.0 4 562.0 4 536.0 4 463.0 4 453.0 4 530.0 4 541.0 4 525.0 4 538.0 4 603.0 4 664.0

    Související dokumenty

    Datasheet EN
    CSS610-8P-2SIN.pdf

    Související produkty

    Síťový napájecí kabel 2 m dlouhý s úhlovým zakončením. Vhodné zejména při nedostatku místa za stolním PC, případně zapojení switche/routeru v datovém rozvaděči. Třížilový kabel je zakončený standardní přístrojovou zástrčkou. Parametry a specifikace:

    75.0 Kč 

    bez DPH

    90.8 Kč 

    s DPH

    Montážní sada Triton M6 je sada k přichycení prvků do datových rozvaděčů nebo montážních rámů. Obsah balení: - 4x plovoucí matici - 4x šroub - 4x plastovou podložku.

    14.8 Kč 

    bez DPH

    17.9 Kč 

    s DPH

    S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile". Technické

    352.0 Kč 

    bez DPH

    425.9 Kč 

    s DPH

    GLC-LH-SMD je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli funkci DOM (Digiatal Optical monitoring). Modul je kompatibilní se všemi aktivn

    210.0 Kč 

    bez DPH

    254.1 Kč 

    s DPH

    S+AO0005 je 5 metrový aktivní optický kabel. Je to vysoce efektivní cesta pro spojení dvou zařízení vybavených SFP/SFP+ porty na krátkou vzdálenost uvnitř datového rozvaděče nebo např. mezi sousedními rozvaděči. Kabel je podporován všemi MikroTik zařízen

    1 037.0 Kč 

    bez DPH

    1 254.8 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      491 041 044