• Představujeme dvě novinky v naší nabídce RF Elements, jde o stíněné Twistport adaptéry TPA-RBC a TPA-PAF nové generace. TPA-RBC je určen pro RouterBOARDy řady RB91x, RB71x, RB4xx a RBM11. Adaptér TPA-PAF je určen pro UBNT airFiber 5X / 5XHD a UBNT Rocket Prism5 AC.


  • Nová řada sektorových antén RF elements nabízí široký výběr ze sedmi různých modelů s úhlem vyzařování od 30 ° až do 90 °. Tato jedinečná řada produktů Vám umožní vybrat správnou anténu pro konkrétní spoj. Tato nová generace má vylepšený přední kryt, lehčí provedení a lépe řešený držák.  Nové antény HG3-TP-SXX disponují unikátním rychloupínacím TwistPort konektorem. Spojení, rozpojení antény a rádia je tak jednoduché a rychlé.


  • ePMP Force 300 je další generace produktů řady ePMP v pásmu 5 GHz. Rádio s parabolickou anténou 25dBi nabízí vysoký zisk. Nově v technologii 802.11 ac Wave 2 a s původní velmi snadno sestavitelnou parabolou a nastavitelným držákem usnadňuje instalace a rádiové sladění jednotek. Výkonný a elegantní Force 300 je vybaven Giagabit ethernetovým portem, který umožňuje dodávat maximální propustnost.


  • MIKROTIK - Produktové novinky, květen 2018

    24.5.2018

    Vážení zákazníci, představujeme Vám další z řady produktových novinek od společnosti MIKROTIK - květen 2018. Jedná se například o malou jednotku s velkým výkonem 5x Gigabit portů + 1x SFP. Novou klientskou venkovní LTE jednotku a všesměrovou anténu pro LTE. Na závěr jsou to dvě venkovní jednotky pro pásmo 2,4GHz.

    RB760iGS -  ethernet router 5x Gigabit LAN, 1x SFP, USB, L4, MicroSD slot.
    RBSXTR&R11e-LTE - klientská LTE jednotka, 2,4GHz SXT LTE, 9dBi, POE, 2x Micro SIM slot
    MTAO-LTE-5D-SQ - všesměrová anténa 5dbi pro LTE pásmo.
    RBSXTsq2nD - klientská venkovní jednotka SXTsq Lite2, RouterOS L3.
    RBLDF-2nD - klientská venkovní jednotka 2,4Ghz, 802.11b/g/n pro offsetovou anténu.

  • Ubiquiti Networks - Produktové novinky

    4.5.2018

    Představujeme Vám produktové novinky od společnosti Ubiquiti Networks. Jedná se například o dual band UAP-nanoHD které nabízíme také v 3 a 5-packu, UF-LOCO - CPE jednotka pro GPON řešení, nový EdgeRouter 6P, dlouho očekávaný AirFiber AF-5XHD, dále nový B-DB-AC - Dual Band Bullet AC s gigabitovým portem. Poslední novinkou je PBE-5AC-ISO-Gen2 - nový PowerBeam 5AC-ISO Gen2.


    UAP-nanoHD - Compact UniFi Wave2 AC AP, 2.4 GHz+5 GHz, 1x  Gigabit port.
    UF-LOCO - CPE jednotka pro GPON řešení, 1x SC/APC, 1x Micro-USB, 1x Gigabit port.
    AirFiber AF-5XHD - velmi výkonná jednotka, 1Gbps+, 5GHz, krytí IP67, GPS synchronizace.
    PBE-5AC-ISO-Gen2 - venkovní jednotka, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC.
    B-DB-AC - Dual Band Bullet AC, Klient, AP Router, 802.11ac, 1x Gigabit port.
    ER-6P-EU - EdgeRouter 6P, 6x Gigabit port, 1x SFP, 5x POE,  EdgeOS, IPv6.

  • Mimosa B24 je outdoorová jednotka 24 GHz PTP spoje s integrovanou anténou o průměru 26 cm a ziskem 33 dBi. Jednotka  pracuje v bezlicenčním pásmu 24 GHz. Maximální kapacita spoje je 1,5 Gbps Half-duplex. Jednotka je vybavena 2 gigabitovými porty - metalickým s podporou napájení PoE 802.3af a druhým GE SFP portem pro připojení optickým kabelem. Jednotka má zabudovaný GPS přijímač pro synchronizaci vysílání více jednotek v jedné lokalitě, pro management je jednotka vybavena 2,4 GHz WiFi.


  • K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

    Kontaktujte nás!

    603 822 542

    604 143 262