• Novinkou v naší nabídce alternetivního napájení jsou větrné elektrárny,turbíny o výkonech 100 - 500W, napětí 12 nebo 24V a 3 nebo 5 listů. Mají optimalizovaný aerodynamický tvar a strukturu lopatek, které zvyšují využití větru a roční výrobu energie. Nízká náběhová rychlost, vysoké využití větrné energie. Pouzdro generátoru je z hliníkové slitiny. V nabídce máme také regulátory pro větrné elektrárny. Snadné sestavení a instalace.

  • V naší nabídce máme pro Vás 19" venkovní nástěnné rozvaděče, stupeň krytí IP65. Jsou je vyrobeny z ocelového plechu o síle 2mm, povrchově upravený práškovou barvou RAL7032 (šedá), dveře jsou opatřeny dvojicí zámků. Pro montáž na zeď jsou připraveny 4 otvory. Rozvaděč je možné namontovat také na stožár o průměru do 89mm nebo sloup o průměru cca 200mm. Na spodní straně rozvaděče najdete 5 otvorů o průměru 16mm a 1 otvor o průměru 10mm s gumovými průchodkami.

  • Společnost Mikrotik opět představila další zajímavé novinky na začátek roku 2021.
    RB924i-2nD-BT5&BG77 - IoT Gateway, podpora Narrow Band a CAT-M, GPIO, RS485, Bluetooth, GPS, WiFi, 2x LAN
    RBGESP - Gigabitová přepěťová ochrana, zemnící kabel, krytí IP67, zemnící kabel
    XS+31LC10D - Optický modul, SFP/SFP+/SFP28, singlemode,  10km, 1/10/25G, 1310nm

  • Gigabeam Plus (GBE-Plus) je venkovní velmi malá 60GHz rádiová jednotka od Ubiquiti Networks pro Point-to-Point aplikaci s reálnou propustností 1,5 Gbps Full Duplex, velmi nízkou latencí, podporou šířky kanálu 2160 MHz a umožňuje vytvořit spojení na vzdálenost až 1,5km. Jednotka má pro komunikaci jeden Gigabitový LAN port s podporou pasivního PoE (22 až 26V DC). Instalace spoje je velmi jednoduchá - pojítko váží pouhý 1kg. Konfigurace je možná i přes Bluetooth připojení skrze mobilní aplikaci UISP.

  • UBNT AF60-LR, airFiber 60 LR je vylepšená/výkonější verze 60 GHz pojítka od Ubiquiti Networks s Wave technologií pro přenos dat na dlouhé vzdálenosti. Jedná se o Gigabitové PTP 60 GHz řešení na vzdálenost až 12km s možností nastavení jak klasické šířky pásma 2160 MHz, tak i poloviční šířky 1080 MHz pro maximální přenosovou rychlost 1,8 Gbps. AirFiber 60 LR je velmi robustní jednotka včetně sítové parabolické antény se ziskem 43 dBi a 60GHz rádiovou jednotkou s Gigabitovým ethernetovým portem podporující pasivní 48V napájení a GPS modulem.

  • Do nabídky jsme nově zařadili MHPower Gigabitové napájecí POE adaptéry, injektory.

    MHP-G-POE-12-18W - MHPower Gigabitový napájecí POE adaptér 12V 1,5A 18W přímo do zásuvky s LED.

    MHP-G-POE-18-18W - MHPower Gigabitový napájecí POE adaptér 18V 1A 18W přímo do zásuvky s LED.

    MHP-G-POE-24-24W - MHPower Gigabitový napájecí POE adaptér 24V 1A 24W přímo do zásuvky s LED.

    MHP-G-POE-48-24W  - MHPower Gigabitový napájecí POE adaptér, 48V 0,5A 24W, s napájecím kabelem, zemněný.

    MHP-G-POE-48-48W - MHPower Gigabitový napájecí POE adaptér, 48V 1A 48W, s napájecím kabelem, zemněný.
     

  • K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

    Kontaktujte nás!

    491 041 044