Ubiquiti Networks UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

Ubiquiti Networks UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
 
Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500002534
Part No.
UF-SM-10G
Dostupnost

Hlavní sklad:

1 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

1 ks

 

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
1 945.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
2 353.5 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (2) LC

    Optika
    Formát:   SFP+
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   10 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1310
    Dosah [km]:   10
    Typ přenosu:   2-vláknový

    Software
    DDMI - diagnostika:   Ano

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    13.3.2019 14.3.2019 15.3.2019 16.3.2019 19.3.2019 21.3.2019 22.3.2019 23.3.2019 27.3.2019 28.3.2019 29.3.2019 30.3.2019 2.4.2019 3.4.2019 4.4.2019 5.4.2019 6.4.2019 10.4.2019 11.4.2019 12.4.2019 16.4.2019 17.4.2019 19.4.2019 24.4.2019 25.4.2019
    1 931.0 1 925.0 1 926.0 1 924.0 1 914.0 1 915.0 1 911.0 1 930.0 1 935.0 1 943.0 1 944.0 1 948.0 1 947.0 1 949.0 1 940.0 1 942.0 1 933.0 1 926.0 1 925.0 1 928.0 1 921.0 1 925.0 1 935.0 1 941.0 1 945.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    2 724.0 Kč 

    bez DPH

    3 296.0 Kč 

    s DPH

    FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    1 981.0 Kč 

    bez DPH

    2 397.0 Kč 

    s DPH

    FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    1 347.0 Kč 

    bez DPH

    1 629.9 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262