Ubiquiti Networks UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

Ubiquiti Networks UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
 
Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500002491
Part No.
UF-SM-10G-S
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
3 605.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
4 362.1 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1 pár.


    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (1) LC

    Optika
    Formát:   SFP+
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   10 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1270 / 1330, 1330 / 1270
    Dosah [km]:   10
    Typ přenosu:   WDM

    Software
    DDMI - diagnostika:   Ano

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    10.1.2019 12.1.2019 15.1.2019 16.1.2019 17.1.2019 19.1.2019 22.1.2019 23.1.2019 25.1.2019 26.1.2019 29.1.2019 30.1.2019 31.1.2019 1.2.2019 2.2.2019 5.2.2019 6.2.2019 7.2.2019 8.2.2019 12.2.2019 13.2.2019 14.2.2019 15.2.2019 16.2.2019 19.2.2019
    3 606.0 3 595.0 3 605.0 3 594.0 3 599.0 3 596.0 3 611.0 3 616.0 3 632.0 3 630.0 3 611.0 3 613.0 3 620.0 3 611.0 3 606.0 3 614.0 3 608.0 3 628.0 3 646.0 3 661.0 3 646.0 3 658.0 3 668.0 3 658.0 3 605.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    2 695.0 Kč 

    bez DPH

    3 261.0 Kč 

    s DPH

    FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    1 960.0 Kč 

    bez DPH

    2 371.6 Kč 

    s DPH

    FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    1 333.0 Kč 

    bez DPH

    1 612.9 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262