Ubiquiti Networks UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

Ubiquiti Networks UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
 
Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500002491
Part No.
UF-SM-10G-S
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
3 565.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
4 313.7 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1 pár.


    Technické parametry

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (1) LC

    Optika
    Formát:   SFP+
    Pro typ kabelu:   Single Mode
    Přenosová rychlost:   10 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   1270 / 1330, 1330 / 1270
    Dosah [km]:   10
    Typ přenosu:   WDM

    Software
    DDMI - diagnostika:   Ano

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    3.7.2018 4.7.2018 10.7.2018 11.7.2018 12.7.2018 13.7.2018 14.7.2018
    3 578.0 3 581.0 3 513.0 3 541.0 3 539.0 3 564.0 3 565.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    2 664.0 Kč 

    bez DPH

    3 223.4 Kč 

    s DPH

    FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    1 938.0 Kč 

    bez DPH

    2 345.0 Kč 

    s DPH

    FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

    1 318.0 Kč 

    bez DPH

    1 594.8 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262