Ubiquiti Networks UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, 6x Single Mode, LC/LC, venkovní - 300' (90m)

Ubiquiti Networks UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, 6x Single Mode, LC/LC, venkovní - 300' (90m)
 
Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500002488
Part No.
FC-SM-300
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
2 695.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
3 261.0 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnitřního routeru/switche a venkovní jednotkou.


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Použití:   Venkovní
    Délka [m]:   90
    Průměr kabelu [mm]:   5,8
    Barva:   Černá

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   LC - LC

    Optika
    Počet vláken:   6
    Typ vlákna:   Single Mode
    Průměr jádra [µm]:   9/125

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    10.1.2019 12.1.2019 15.1.2019 16.1.2019 17.1.2019 19.1.2019 22.1.2019 23.1.2019 25.1.2019 26.1.2019 29.1.2019 30.1.2019 31.1.2019 1.2.2019 2.2.2019 5.2.2019 6.2.2019 7.2.2019 8.2.2019 12.2.2019 13.2.2019 14.2.2019 15.2.2019 16.2.2019 19.2.2019
    2 695.0 2 687.0 2 695.0 2 686.0 2 689.0 2 688.0 2 699.0 2 703.0 2 715.0 2 713.0 2 699.0 2 700.0 2 705.0 2 699.0 2 696.0 2 701.0 2 697.0 2 712.0 2 725.0 2 737.0 2 725.0 2 734.0 2 742.0 2 734.0 2 695.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

    516.0 Kč 

    bez DPH

    624.4 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui

    3 605.0 Kč 

    bez DPH

    4 362.1 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

    1 925.0 Kč 

    bez DPH

    2 329.3 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262