Ubiquiti Networks UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, 6x Single Mode, LC/LC, venkovní - 300' (90m)

Ubiquiti Networks UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, 6x Single Mode, LC/LC, venkovní - 300' (90m)
 
Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500002488
Part No.
FC-SM-300
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
2 744.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
3 320.2 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnitřního routeru/switche a venkovní jednotkou.


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Použití:   Venkovní
    Délka [m]:   90
    Průměr kabelu [mm]:   5,8
    Barva:   Černá

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   LC - LC

    Optika
    Počet vláken:   6
    Typ vlákna:   Single Mode
    Průměr jádra [µm]:   9/125

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    16.10.2018 17.10.2018 18.10.2018 19.10.2018 20.10.2018 23.10.2018 24.10.2018 25.10.2018 26.10.2018 27.10.2018 30.10.2018 31.10.2018 1.11.2018 2.11.2018 3.11.2018 6.11.2018 7.11.2018 8.11.2018 9.11.2018 10.11.2018 13.11.2018 14.11.2018 15.11.2018 16.11.2018 17.11.2018
    2 669.0 2 670.0 2 686.0 2 666.0 2 701.0 2 694.0 2 695.0 2 718.0 2 710.0 2 732.0 2 722.0 2 726.0 2 744.0 2 733.0 2 706.0 2 723.0 2 708.0 2 699.0 2 714.0 2 738.0 2 759.0 2 760.0 2 757.0 2 754.0 2 744.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

    525.0 Kč 

    bez DPH

    635.3 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui

    3 671.0 Kč 

    bez DPH

    4 441.9 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

    1 960.0 Kč 

    bez DPH

    2 371.6 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262