Ubiquiti Networks UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, 6x Single Mode, LC/LC, venkovní - 300' (90m)

Ubiquiti Networks UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, 6x Single Mode, LC/LC, venkovní - 300' (90m)
 
Výrobce
Ubiquiti Networks
Kód
A500002488
Part No.
FC-SM-300
Dostupnost

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

není skladem

Externí sklad:

> 5 ks

 
Vaše cena bez DPH
2 635.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
3 188.4 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnitřního routeru/switche a venkovní jednotkou.


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Použití:   Venkovní
    Délka [m]:   90
    Průměr kabelu [mm]:   5,8
    Barva:   Černá

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   LC - LC

    Optika
    Počet vláken:   6
    Typ vlákna:   Single Mode
    Průměr jádra [µm]:   9/125

    Stránky výrobce:

    https://www.ubnt.com/

     

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    17.8.2018 18.8.2018 21.8.2018 22.8.2018 23.8.2018 24.8.2018 25.8.2018 28.8.2018 29.8.2018 30.8.2018 31.8.2018 1.9.2018 4.9.2018 5.9.2018 6.9.2018 7.9.2018 9.9.2018 11.9.2018 12.9.2018 13.9.2018 14.9.2018 15.9.2018 20.9.2018 21.9.2018 22.9.2018
    2 706.0 2 703.0 2 695.0 2 690.0 2 676.0 2 682.0 2 684.0 2 672.0 2 664.0 2 679.0 2 672.0 2 647.0 2 670.0 2 679.0 2 677.0 2 671.0 2 675.0 2 668.0 2 667.0 2 660.0 2 656.0 2 647.0 2 635.0 2 630.0 2 635.0

    Facebook Diskuse

     

    Související dokumenty

    Související produkty

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi

    505.0 Kč 

    bez DPH

    611.1 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui

    3 526.0 Kč 

    bez DPH

    4 266.5 Kč 

    s DPH

    UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty.

    1 883.0 Kč 

    bez DPH

    2 278.4 Kč 

    s DPH

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262