Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex

Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex

Akce

Výrobce
ABCzech
Kód
A500000095
Part No.
ART1400252
Dostupnost

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
15.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
18.2 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, simplex

    Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

    Zpětný útlum: <=0.2dB
    500 zapojení: 0.2dB maximální nárust útlumu
    Teplota: -40oC až +85oC.

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Facebook Diskuse

     

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262