ST-SC

(4)
Filtrování podle stavu Výprodej
 Název Cena Sklad
Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 1m MM Patch kabel optický duplex ST-SC 50 /125 1m MM Kód: 509898
HLA:

Hlavní sklad v Pileticích u Hradce Králové.

Pokud je zboží skladem, v rámci expedičních hodin je zasláno ještě tentýž den. Případně je možný osobní odběr přímo na výdejně v rámci otevírací doby.

5 ks a více
EXT:

Externí sklad: pokud je zboží skladem, zpravidla je do 1-2 dnů naskladněno na hlavní sklad a připraveno k expedici či osobnímu odběru. Pokud není skladem ani na jednom ze skladů, kontaktujte nás pro termín naskladnění.

< 5 ks
140,0 Kč bez DPH
169,4 Kč
ks
Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 2m MM Patch kabel optický duplex ST-SC 50 /125 2m MM Kód: 509899 Výprodej
HLA:

Hlavní sklad v Pileticích u Hradce Králové.

Pokud je zboží skladem, v rámci expedičních hodin je zasláno ještě tentýž den. Případně je možný osobní odběr přímo na výdejně v rámci otevírací doby.

5 ks a více
EXT:

Externí sklad: pokud je zboží skladem, zpravidla je do 1-2 dnů naskladněno na hlavní sklad a připraveno k expedici či osobnímu odběru. Pokud není skladem ani na jednom ze skladů, kontaktujte nás pro termín naskladnění.

5 ks a více
90,0 Kč bez DPH
108,9 Kč
ks
Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 3m MM Patch kabel optický duplex ST-SC 50 /125 3m MM Kód: 509909
HLA:

Hlavní sklad v Pileticích u Hradce Králové.

Pokud je zboží skladem, v rámci expedičních hodin je zasláno ještě tentýž den. Případně je možný osobní odběr přímo na výdejně v rámci otevírací doby.

5 ks a více
EXT:

Externí sklad: pokud je zboží skladem, zpravidla je do 1-2 dnů naskladněno na hlavní sklad a připraveno k expedici či osobnímu odběru. Pokud není skladem ani na jednom ze skladů, kontaktujte nás pro termín naskladnění.

není skladem
160,0 Kč bez DPH
193,6 Kč
ks
Patch kabel optický duplex ST-SC 50/125 5m MM Patch kabel optický duplex ST-SC 50 /125 5m MM Kód: 509910
HLA:

Hlavní sklad v Pileticích u Hradce Králové.

Pokud je zboží skladem, v rámci expedičních hodin je zasláno ještě tentýž den. Případně je možný osobní odběr přímo na výdejně v rámci otevírací doby.

5 ks a více
EXT:

Externí sklad: pokud je zboží skladem, zpravidla je do 1-2 dnů naskladněno na hlavní sklad a připraveno k expedici či osobnímu odběru. Pokud není skladem ani na jednom ze skladů, kontaktujte nás pro termín naskladnění.

není skladem
185,0 Kč bez DPH
223,9 Kč
ks
Výrobků na stranu: 12 24 48
 Název Cena Sklad