SC-SC

(4)
Filtrování podle stavu Výprodej
 Název Cena Sklad
Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 1m MM Patch kabel optický duplex SC-SC 50 /125 1m MM Kód: 509911
HLA:

Hlavní sklad v Pileticích u Hradce Králové.

Pokud je zboží skladem, v rámci expedičních hodin je zasláno ještě tentýž den. Případně je možný osobní odběr přímo na výdejně v rámci otevírací doby.

5 ks a více
EXT:

Externí sklad: pokud je zboží skladem, zpravidla je do 1-2 dnů naskladněno na hlavní sklad a připraveno k expedici či osobnímu odběru. Pokud není skladem ani na jednom ze skladů, kontaktujte nás pro termín naskladnění.

5 ks a více
137,0 Kč bez DPH
165,8 Kč
ks
Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 2m MM Patch kabel optický duplex SC-SC 50 /125 2m MM Kód: 509912
HLA:

Hlavní sklad v Pileticích u Hradce Králové.

Pokud je zboží skladem, v rámci expedičních hodin je zasláno ještě tentýž den. Případně je možný osobní odběr přímo na výdejně v rámci otevírací doby.

5 ks a více
EXT:

Externí sklad: pokud je zboží skladem, zpravidla je do 1-2 dnů naskladněno na hlavní sklad a připraveno k expedici či osobnímu odběru. Pokud není skladem ani na jednom ze skladů, kontaktujte nás pro termín naskladnění.

není skladem
142,0 Kč bez DPH
171,8 Kč
ks
Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 3m MM Patch kabel optický duplex SC-SC 50 /125 3m MM Kód: 509913 Výprodej
HLA:

Hlavní sklad v Pileticích u Hradce Králové.

Pokud je zboží skladem, v rámci expedičních hodin je zasláno ještě tentýž den. Případně je možný osobní odběr přímo na výdejně v rámci otevírací doby.

5 ks a více
EXT:

Externí sklad: pokud je zboží skladem, zpravidla je do 1-2 dnů naskladněno na hlavní sklad a připraveno k expedici či osobnímu odběru. Pokud není skladem ani na jednom ze skladů, kontaktujte nás pro termín naskladnění.

není skladem
120,0 Kč bez DPH
145,2 Kč
ks
Patch kabel optický duplex SC-SC 50/125 5m MM Patch kabel optický duplex SC-SC 50 /125 5m MM Kód: 509914
HLA:

Hlavní sklad v Pileticích u Hradce Králové.

Pokud je zboží skladem, v rámci expedičních hodin je zasláno ještě tentýž den. Případně je možný osobní odběr přímo na výdejně v rámci otevírací doby.

5 ks a více
EXT:

Externí sklad: pokud je zboží skladem, zpravidla je do 1-2 dnů naskladněno na hlavní sklad a připraveno k expedici či osobnímu odběru. Pokud není skladem ani na jednom ze skladů, kontaktujte nás pro termín naskladnění.

není skladem
174,0 Kč bez DPH
210,5 Kč
ks
Výrobků na stranu: 12 24 48
 Název Cena Sklad