Patchcordy

Řadit podle

vzestupně sestupně

Cena

Status

Filtr skladu

Sklad

Podrobné vyhledávání

116 produktů
7 stránek

Položek na stránku:

 
 
Kód: 509883

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

160.0 Kč 

bez DPH

193.6 Kč 

s DPH

Kód: 509884

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

145.0 Kč 

bez DPH

175.5 Kč 

s DPH

Kód: 509879

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

160.0 Kč 

bez DPH

193.6 Kč 

s DPH

Kód: A500002845

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektory. Celkový

85.0 Kč 

bez DPH

102.9 Kč 

s DPH

Kód: A500002853

Optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Použité singlemode 9/125 vlákno je typu G.657.A2 a je zakončeno SC konektorem na stran

83.0 Kč 

bez DPH

100.4 Kč 

s DPH

Kód: A500000943

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 15m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

235.0 Kč 

bez DPH

284.3 Kč 

s DPH

Kód: 5098781

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: SC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

67.0 Kč 

bez DPH

81.1 Kč 

s DPH

Kód: 509891

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

160.0 Kč 

bez DPH

193.6 Kč 

s DPH

Kód: 5098911

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 2m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Simplexní; Typ vlákna:

77.0 Kč 

bez DPH

93.2 Kč 

s DPH

Kód: 509892

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

105.0 Kč 

bez DPH

127.1 Kč 

s DPH

Kód: 509885

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 5m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

257.0 Kč 

bez DPH

311.0 Kč 

s DPH

Kód: 509882

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - LC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

155.0 Kč 

bez DPH

187.5 Kč 

s DPH

Kód: 509925

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 3m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

145.0 Kč 

bez DPH

175.5 Kč 

s DPH

Kód: 509890

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení zařízení uvnitř rozvaděče, připojení aktivních prvků k optické trase, nebo k měření optické trasy. Technické parametry: Délka: 1m; Konektory: LC - SC; Patchcord: Duplexní; Typ vlákna:

155.0 Kč 

bez DPH

187.5 Kč 

s DPH

Kód: A500002488

FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

2 706.0 Kč 

bez DPH

3 274.3 Kč 

s DPH

Kód: A500002489

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

1 968.0 Kč 

bez DPH

2 381.3 Kč 

s DPH

Kód: A500002490

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení vnit

1 338.0 Kč 

bez DPH

1 619.0 Kč 

s DPH

Kód: A500002492

Ubiquiti Networks UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory. Technické parametry Fyzické charakteristiky

119.0 Kč 

bez DPH

144.0 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • B

    Bazar

  • A

    Akce

  • HL

    - Hlavní sklad
  • EXT

    - Externí sklad
  • je skladem

    na cestě

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

603 822 542

604 143 262