SFP modul, 1.25Gbps, MM, 850nm, 550m, LC duplex, DOM, Cisco kompatibilní

SFP modul, 1.25Gbps, MM, 850nm, 550m, LC duplex, DOM, Cisco kompatibilní
 
Výrobce
ABCzech
Kód
A500002903
Part No.
GLC-SX-MMD
Dostupnost

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

není skladem

Dostupnost na pobočkách

Hlavní sklad:

> 5 ks

 

Externí sklad:

není skladem

Vaše cena bez DPH
227.0 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
274.7 Kč
Záruka
24 měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Popis produktu

    GLC-SX-MMD je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DOM funkci.

    Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".


    Technické parametry

    Fyzické charakteristiky
    Provozní teplota [°C]:   0 až 70
    Napájení:                            3,3V

    Konektory a rozhraní
    Konektory:   (2) LC duplex

    Obecné
    Kompatibilita:   Cisco
    RoHS:                     Ano

    Optika
    Formát:   SFP
    Pro typ kabelu:   Multi Mode
    Přenosová rychlost:   1 Gbps
    Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   850
    Dosah [km]:   0,55
    Typ přenosu:   2-vláknový

    Software
    DOM - monitoring:   Ano

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Nalezli jste chybu?

    Popis závady
    Váš e-mail

    Diskuse (0)

    Historie cen

    29.5.2019 30.5.2019
    264.0 234.0

    Facebook Diskuse

     

    Nedávno zobrazené

      K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

      Kontaktujte nás!

      603 822 542

      604 143 262