Aktuality

  • Novinkou v naší nabídce je venkovní dvouplášťový kabel značky LEXI-Net, který dodáváme ve dvou balení.
    305m ROLE a 100m BOX. Jedná se o kvalitní stíněný FTP kabel, Cat5e, Drát. Malý box je ideální pro manipulaci při montáži.
    LEXI-Net 305 - venkovní dvouplášťový kabel 305m dřevěná cívka
    LEXI-Net 100 - venkovní dvouplášťový kabel 100m kartonový box

  • Společnost TP-Link představuje další zajímavé novinky na leden 2022. Jedná se o produkty technologie GPON:
    DS-P7001-08 - GPON OLT jednotka, DeltaStream, 8x GPON, 2x SFP+
    XC220G3v - GPON ONU router s 802.11ac WiFi, 4x Gigabit LAN, podpora  VoIP
    XZ000-G3 - GPON ONU jednotka, 1x Gigabit LAN, 1 SC/APC Port

  • Pokud si od 1. prosince 2021 do 28. února 2022 zakoupíte některý z vybraných produktů značky TP-Link, dostanete od nás internetovou televizi na 1 nebo 3 měsíce ZDARMA. Délka se liší podle zakoupeného modelu. Více informací o probíhající akci najdete ZDE.
    - Základ 1 měsíc
    - Premium 1 měsíc
    - Premium 3 měsíce

  • Společnost TP-Link opět představila další zajímavé novinky na listopad 2021. Jedná se například o:
    Archer AX55 - Wi-Fi 6 Dual-Band router, 4x Gigabit LAN, 1x Gigabit WAN, 2402 Mbps (5GHz) + 574 Mbps (2.4GHz).
    Archer AX72 - Wi-Fi 6 Dual-Band router, 4x Gigabit LAN, 1x Gigabit WAN, 4804 Mbps (5GHz) + 574 Mbps (2.4GHz).
    Tapo P110(1-pack) - Chytrá zásuvka, ovládání na dálku, monitoring spotřeby energie, podpora Google Assistant, Amazon Alexa.
    EAP615-wall - Dual-bandový AP, 2x2 MIMO pro pásmo 2.4GHz a 5GHz. Správa EAP jednotek přes Omada.

  • Nabízíme Vám záložní zdroje MHPower řady MSKD UPS s čistě sinusovým výstupem, 12V, 24V nebo 48V a s vestavěným solárním regulátorem typu MPPT. Tyto zdroje zkombinujte s tak velkou baterií, jakou vyžaduje vaše záloha napájení. Zároveň je možné dobíjet akumulátor ze solárních panelů pomocí vestavěného MPPT solárního regulátoru. Jsou vhodné pro dlouhodobé napájení všech druhů spotřebičů. Všechny nejdůležitější parametry má záložní zdroj zobrazené na barevném displeji.

K provozování našeho webu www.abctech.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

Kontaktujte nás!

491 041 044